SKOK Wołomin daje nawet 7,5% na swoich lokatach

SKOK - logo
SKOK

W ostatnich tygodniach atrakcyjność wielu depozytów oferowanych przez działające na naszym rynku banki uległa wyraźnej poprawie, dzięki czemu znalezienie dziś lokaty oferującej ponad sześć czy nawet siedem procent nie stanowi poważniejszego problemu. Jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert pod tym względem przygotował SKOK Wołomin, który oferuje kilka lokat z oprocentowaniem przekraczającym 7,00 %! Jakie warunki trzeba spełnić, by móc założyć taki depozyt?

W ofercie podmiotu znaleźć można między innymi Lokatę Internetową, której oprocentowanie uzależnione jest od ilości posiadanych udziałów w kasie. Klienci posiadający minimum jeden udział liczyć mogą na oprocentowanie wynoszące 7,50 %, minimum jedenaście udziałów 7,55 %, minimum dwadzieścia jeden udziałów 7,60 %, minimum dwadzieścia pięć udziałów 7,65 %. W pozostałych przypadkach oprocentowanie wynosi aż 7,70 %. Minimalna kwota depozytu wynosi 1 000 złotych, okres deponowania w zależności od wyboru klienta od 1 do 4 miesięcy. Uruchomienie Lokaty Internetowej wymaga posiadania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w SKOK-u.

Zbliżone warunki proponowane są klientom zainteresowanym nieco dłuższymi, sześciomiesięcznymi depozytami. W tym przypadku wymagania dotyczące ilości posiadanych udziałów w kasie są dokładnie takie same, a odpowiadające im oprocentowanie wynosi odpowiednio 7,30 %, 7,35 %, 7,40%, 7,45% oraz 7,50 %. W tym przypadku również wymagany jest rachunek. Nieco mniej atrakcyjne, aczkolwiek mimo wszystko bardzo interesujące warunki SKOK Wołomin proponuje na lokacie trzymiesięcznej. Depozyt ten pozwala zarobić od 7,10% do 7,30 %.

Pośród depozytów oferowanych przez SKOK Wołomin znajduje się też Nowa Lokata, która założyć można na okres jednego, trzech, sześciu, dwunastu bądź dwudziestu czterech miesięcy. W pierwszym przypadku oprocentowanie wynosi 6,60 %. Dla lokaty trzymiesięcznej oprocentowanie kształtuje się w przedziale od 6,60% do 7,10 % w zależności od ilości posiadanych udziałów. Podobnie jest jeśli chodzi o lokaty półroczne oraz roczne, jednak w tych przypadkach liczyć można na nieco większy zysk, mieszczący się w przedziale od 6,70% do 7,20%. Oprocentowanie lokaty dwuletniej wynosi 6,80% i podobnie jak lokaty jednomiesięcznej nie jest uzależnione od ilości posiadanych udziałów.

Więcej szczegółów dotyczących oferty oraz warunków stawianych przez SKOK Wołomin znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej podmiotu.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked