SKOK – lokaty u Stefczyka

Aktualnie SKOK Stefczyka ma w swojej ofercie kilka ciekawych lokat. Pierwszą jest tzw. lokata „korzystna”. Jest to lokata jednodniowa, czyli kapitalizuje się każdego dnia. Przedłuża się ona codziennie sama, ale SKOK zastrzega, że maksymalny okres przedłużania lokaty wynosi tylko 3 miesiące. Oprocentowanie wynosi 4,9 %, ale nie musimy od tego oddawać podatku, dlatego całą tą kwotę SKOK nam wypłaca po rozwiązaniu lokaty. Kolejnym mankamentem jest to, że można ją założyć na maksymalną kwotę 18 tysięcy złotych, więc jeśli ktoś dysponuje bardzo dużą ilością gotówki to może to nie być dla niego najlepsze rozwiązanie (nie można też założyć na jedną osobę kilku lokat).
Lokaty w skok
Następną ofertą jest lokata „Profit”. Ma ona zmiennie oprocentowanie, czyli może się zmieniać w czasie trwania umowy. SKOK chwali się oprocentowaniem do 6,75%, ale wynosi ono tyle w ściśle określonych warunkach, które po prostu ciężko spełnić. Może być ona jednak ciekawym rozwiązaniem dla ludzi z grubym portfelem, gdyż nie ma limitu kwoty jaką chcemy włożyć na lokatę (z wyjątkiem minimalnej kwoty 300zł).
Ostatnią ofertą lokat SKOK-u jest lokata „Fortuna” mająca stałe oprocentowanie wynoszące od 5,25 % w przypadku lokaty 3-miesięcznej, aż do 5,55% (6,15% w przypadku kwot powyżej 500tys. Zł i będących stałymi klientami banku). Tak samo jak w przypadku lokaty „Profit” nie ma maksymalnej kwoty lokaty, a minimalna wynosi 300zł. Niewątpliwą zaletą jest stałe oprocentowanie, dzięki któremu wiem ile pieniędzy otrzymamy po zakończeniu lokaty od razu.

5 Comments

 1. Kamilsays:

  Tak, oni mają bardzo dobre lokaty. Sam założyłem u nich lokatę i jestem bardzo zadowolony :)

 2. dawidsays:

  Aktualnie SKOK wołomin ma ciekawą propozycje 7,7% na 3 miesiące a do tego rachunek gratis.

 3. stansays:

  Skok Wolomin – lokata GRATKA 8.20%bruuta na 3-miesc oprc. stałe kwota minimu 300tyś – chyba przebija wszystkie lokaty w skokach

 4. renosays:

  Skok Wołomin – Lokata z Klasą od 8.5% to dopiero jest perełka.

 5. Małgorzatasays:

  Lokata jednodniowa w Skok Wesoła = 8% brutto,6,48% netto do Twojej kieszeni :)

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked