Nowa 7-miesięczna lokata na 7% w SKOK Wesoła

Pewna Lokata - SKOK Wesoła
Pewna Lokata - SKOK Wesoła

Poszukując korzystnego sposobu na oszczędzanie, niekoniecznie trzeba wybierać bank. Doskonały pretekst do zmiany planów dała inwestorom SKOK Wesoła. Wprowadzony do oferty niestandardowy siedmiomiesięczny depozyt wbił się z zaskoczenia na czołowe miejsca rankingów najlepszych lokat. Wszystko za sprawą oprocentowania, wynoszącego aż 7%!

Obrót pieniędzy w spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych jest w Polsce popularny od lat. Dlatego od razu należy uspokoić potencjalnych klientów na nowy produkt SKOK Wesoła – kapitał jest w pełni bezpieczny. Nad lokatami w polskich bankach czuwa Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ale społeczne kasy również nie pozostawią swoich klientów na lodzie nawet w przypadku bankructwa. Europejskie Forum Ubezpieczycieli Depozytów czuwające nad bezpieczeństwem inwestorów SKOK, gwarantuje zwrot kapitału w wysokości do 100 tysięcy euro.


Nic nie stoi więc na przeszkodzie równorzędnej rywalizacji ofert banków i społecznych kas oszczędnościowo-kredytowych. SKOK Wesoła od 28 kwietnia umożliwia swoim członkom otworzenie 7-miesięcznej lokaty, z oprocentowaniem w wysokości 7%! Wprawdzie kapitalizacja odsetek odbywa się na koniec okresu rozliczeniowego, ale nadal oferta jest jedną z najlepszych na rynku, choć trudno bezpośrednio porównać ją z konkurencją ze względu na niestandardowy czas trwania.

W celu przystąpienia do SKOK Wesoła należy uiścić opłatę wpisową w wysokości 29 złotych i wnieść co najmniej jeden udział. Dopiero wtedy można rozpocząć oszczędzanie na wysoko oprocentowanej lokacie. Pozostałe warunki wydają się jednak nieco korzystniejsze niż w przypadku banków.

Minimalny kapitał z którym można rozpocząć inwestycję w 7-miesięczny depozyt to zaledwie 300 złotych. Zadowoleni będą również zamożniejsi klienci. SKOK Wesoła oferuje oprocentowanie 7% dla kwot do 500 tysięcy złotych. Jeśli ktoś zgłosi się z większym kapitałem, warunki są ustalane indywidualnie. Zgodnie z obowiązującymi trendami, również w SKOK można założyć depozyt przez Internet.

1 Comments

  1. Dla wzbogacenia artykułu zapraszamy także na nasz profil w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/SKOK.Wesola oraz do naszych oddziałów ;) Więcej informacji na temat tej lokaty znajdziecie Państwo także na naszej stronie: http://www.skokwesola.pl/oferta/lokata/lokata7na7.html.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked