Lokata z Klasą – SKOK Wołomin (8%)

SKOK - logo
SKOK

Podczas, gdy większość banków decyduje się na kolejne obniżki oprocentowania swoich depozytów – znalezienie lokaty pozwalającej zarobić ponad 6,00 %, która nie posiada jakichkolwiek ograniczeń czy dodatkowych warunków nie jest szczególnie prostym zadaniem – w ofercie SKOK-u Wołomin znaleźć można lokatę proponującą nawet 8,20 %! Jakie warunki należy spełnić, by móc cieszyć się tak dużym oprocentowaniem?

Co ciekawe w ofercie SKOK-u Wołomin znajduje się obecnie kilka konkurencyjnych lokat, które pozwalają na wypracowanie bardzo zadowalajacych zysków. Najniżej oprocentowana lokata oferuje oprocentowanie na poziomie 6,60 %. Najwyżej oprocentowanym depozytem jest trzymiesięczna Lokata z Klasą kusząca oprocentowaniem wynoszącym przynajmniej 8,00 %!

Lokata z Klasą

Oprocentowanie trzymiesięcznej Lokaty z Klasą uzależnione jest od ilości posiadanych udziałów w kasie. Osoby, które posiadają przynajmniej jeden udział oczekiwać mogą oprocentowania na poziomie 8,00 %. W przypadku posiadania co najmniej 11 udziałów oprocentowanie wzrasta do poziomu 8,10 %. Najwyższe oprocentowanie (8,20 %) proponowane jest klientom, którzy posiadają przynajmniej 21 udziałów w kasie. Oprocentowanie co prawda jest bardzo atrakcyjne, jednak należy się liczyć z tym, iż nabycie członkostwa w kasie wiąże się z koniecznością poniesienia pewnych opłat – jak przeczytać można w statucie SKOK-u Wołomin członek kasy obowiązany jest do wniesienia wpisowego oraz wpłacenia wkładu członkowski. Wpisowe wynosi obecnie 39 złotych, natomiast jeden udział kosztuje 30 złotych. Nawet po uwzględnieniu tych kosztów oferta przygotowana przez SKOK Wołomin jest niezwykle atrakcyjna. Warto wziąć pod uwagę również fakt, iż w ofercie banku znaleźć można wiele innych depozytów oferujących wysokie oprocentowanie, z których można skorzystać po upływie 3 miesięcy trwania Lokaty z Klasą.

Minimalna kwota inwestycji wynosi zaledwie 1 000 złotych. W przypadku zerwania depozytu przed okresem zapadalności klientowi wypłacone zostanie tylko 20 % naliczonych na dany dzień odsetek pomniejszonych o podatek od zysków kapitałowych.

Jak założyć Lokatę z Klasą?

Założenie Lokaty z Klasą możliwe jest w każdym oddziale kasy lub za pośrednictwem Internetu. Aktualnie kasa posiada 101 oddziałów, jednak mimo to w sześciu województwach nie funkcjonuje żadna placówka. Co więcej w niektórych województwach liczba oddziałów jest naprawdę niewielka, co stanowi niemałe utrudnienie. Założenie lokaty wymaga uruchomienia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, który prowadzony jest bezpłatnie. Jego zaletą jest również atrakcyjne oprocentowanie, które może wynieść nawet 6,30 %! Na rachunek ten przeksięgowane zostaną środki z lokaty w momencie jej zakończenia.

Szczegółowe informacje dotyczące SKOK-u Wołomin oraz wszystkich oferowanych przez podmiot produktów znaleźć można na jego oficjalnej stronie internetowej lub w najbliższej placówce. Warto przede wszystkim zapoznać się ze statutem podmiotu, gdzie zamieszczono wiele ważnych informacji dotyczących członkostwa w kasie.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked