SK Bank – Lokata Na Lato – nowa korzystna oferta (4,75%, 3M)

SK Bank logoSK Bank oferując nową Lokatę Na Lato wprowadziło trochę zamieszania. Oferta jest bowiem, wykluczając promocyjne oferty banków dla nowych klientów z grupy Getin Holding, najlepsza na rynku. W dobie lokat, których oprocentowanie nie przekracza 4%, oprocentowanie wynoszące prawie 5% jest czymś przykuwającym uwagę. I to wszystko w ofercie banku i z gwarancją BFG (każdy bank w Polsce ma obowiązek należeć do tego funduszu).

Jeśli wiesz jaka panuje obecnie sytuacja na rynku, śledzisz nasz serwis lub przeczytałeś ten artykuł, to możesz przesunąć od razu ekran na sam dół do szczegółów lokaty.

Dość często piszemy ostatnio o oprocentowaniu lokat. Bank po obniżce stóp procentowych zareagowały błyskawicznie i przy obecnych warunkach niemal nie sposób otrzymać na 3 miesięcznej oprocentowania 4%. Wyjątek stanowią banki z grupy Leszka Czarneckiego, które dla nowych klientów oferują oprocentowanie 5,50%. Depozyt taki można założyć tylko raz.

W przypadku SK Banku Lokatę na Lato może założyć każdy, gdyż nie ma górnego limitu zakładanych lokat, można założyć ich kilka. Bank za to wymaga posiadania dowolnego konta z obsługą INTERBANK/eKonto24. Konto jest bezpłatne (z wyjątkiem zleceń stałych 1zł), dostęp do niego mamy za pomocą Internetu. Minimalna kwota w przypadku tej lokaty wynosi 1000zł, górny limit nie jest ustalony. Oprocentowanie lokaty wynosi 4,75% i, w przeciwieństwie do oferowanych w banku eLokat24, jest stałe przez cały okres umowy, a odsetki są wypłacane na jego koniec.

W przypadku zerwania lokaty bank zabiera nam całość odsetek. W naszej opinii oferta zasługuje na szczególną uwagę.

Lokata Na Lato – parametry

Nazwa Lokata Na Lato
Bank SK Bank (Spółdzielny Bank Rremiosła i Rolnictwa)
Oprocentowanie 4,75%, stałe
Minimalna kwota 1000 zł
Maksymalna kwota 1000 zł
Okres 3 miesiące
Uwagi Bank wymaga posiadania ROR z dostępem do systemu INTERBANK/eKonto 24. Konto oraz lokatę można założyć przez Internet i jest całkowicie bezpłatne. Można założyć dowolną liczbę lokat.

2 Comments

  1. Your answer lifts the inlectigenle of the debate.

  2. Spectacular Web site…Hello there excellent regards! Document ought to see you do you know the post is frequently amazing, nice developed as well as include approximately each of the important infos. I would wish to expert included reports by doing this….

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked