Lokata na Medal na 7% w SK Banku

SK Bank logo
SK Bank

SK Bank, a więc Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa nie jest znany szczególnie szerokiej grupie osób, jednak z pewnością jego oferta jest dobrze znana wszystkim tym, którzy aktywnie poszukują atrakcyjnie oprocentowanych depozytów. Jednym z takich produktów dostępnych w ofercie SK Banku jest internetowa Lokata na Medal. Jak dużo można zarobić wybierając ten produkt z oferty banku?

Lokata na Medal to trzymiesięczny depozyt, który oferuje oprocentowanie na poziomie 7,00 %. Niewątpliwie tak wysoka stawka czyni ofertę SK Banku jedną z najbardziej atrakcyjnych, o ile nie najbardziej atrakcyjną spośród wszystkich dostępnych obecnie na rynku. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu zapadalności i stawiane do dyspozycji klienta pierwszego dnia roboczego po upływie zapisanego w umowie okresu trzech miesięcy.

Jak założyć?

Ze względu na fakt, iż Lokata na Medal jest lokatą internetową można się domyślić, iż jej założenie wymaga posiadania dostępu do systemu bankowości internetowej, a tym samym rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego z oferty SK Banku. Bank dopuszcza możliwość posiadania przez klientów zainteresowanych założeniem Lokaty na Medal Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowego, Konta Osobistego lub Konta Junior z dostępem do usługi INTERBANK/eKonto24. Niestety by stać się posiadaczem jednego z rachunków oferowanych przez SK Bank należy odwiedzić jeden z jego oddziałów. Nie byłoby to aż tak kłopotliwe, gdyby nie fakt, iż Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa posiada póki co niespełna 30 oddziałów. Osoby, które nie mieszkają w pobliżu jednej z jego placówek z pewnością nie będą zainteresowane skorzystaniem z oferty. Założenie samej Lokaty na Medal nie jest już tak problemowe, gdyż odbywa się za pośrednictwem Internetu i nie trwa dłużej aniżeli kilka minut.

By dowiedzieć się czegoś więcej na temat produktu warto odwiedzić jeden z pobliskich oddziałów lub skorzystać z infolinii. Gdyż na stronie internetowej banku trudno znaleźć szczegółowe informacje na temat produktu, konsekwencji wcześniejszego wycofania środków oraz innych istotnych z punktu widzenia klienta kwestii.

2 Comments

  1. Mareksays:

    można także założyć eLokatę24 gdzie nie ma potrzeby otwierania ROR a oprocentowanie jest równie atrakcyjne

  2. animsays:

    dla tej lokaty warto założyć ROR tym bardziej że nic nie kosztuje i w każdej chwili można zakładać kolejne lokaty.
    Poza tym jak zadzwonisz do oddziału to można się umówić na spotkanie np tak jak ja w pracy :)
    Lokata 7% na 3 miesiące ma stałe oprocentowanie i jest niestety tylko do 14 stycznia

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked