Nowa Lokata Zysk+ Wzrost w Santaderze na 6,70% brutto (12M)

Santander Bank logo
Santander Bank

Pod względem atrakcyjności oferty depozytowej Santander Consumer Bank bez wątpienia zalicza się do najbardziej atrakcyjnych podmiotów działających obecnie na naszym rynku. Zmieniona z dniem 8 października bieżącego roku tabela oprocentowania wskazuje na kilka naprawdę interesujących produktów, które kuszą oprocentowaniem grubo przekraczającym 6,00 %. Twarzą jednej z najatrakcyjniejszych lokat został Fernando Alonso. Ile można zrobić deponują własne oszczędności w polecany przez niego produkt?

Reklamowany przez hiszpańskiego mistrza Formuły 1 depozyt to dwunastomiesięczna Lokata Direct+ Wzrost. Jej oprocentowanie wynosi aż 6,70 % i stanowi obecnie jeden z najatrakcyjniejszych produktów oszczędnościowych dostępnych w ofercie Santander Consumer Banku. Produkt ten przeznaczony jest dla klientów nowych, a więc takich, którzy zdecydują się zdeponować tzw. nowe środki – środki stanowiące nadwyżkę ponad saldo z dnia 7 października bieżącego roku. Minimalna kwota depozytu wynosi 5 000 złotych, natomiast maksymalna 300 000 złotych. Z uwagi na fakt, iż Santander Consumer Bank nie oferuje rachunków osobistych uruchomienie konta nie jest wymagane. Zerwanie umowy przed upływem zapisanego w umowie okresu jest jednoznaczne z utratą całości naliczonych odsetek.

Atrakcyjne alternatywy

Lokata Direct+ Wzrost nie jest jedynym depozytem wartym uwagi, który znaleźć można w ofercie Santander Consumer Banku. Na uwagę zasługuje również Lokata Zysk+ Wzrost, która oferuje dokładnie takie same oprocentowanie i takie same warunki – jedyną różnicę stanowi fakt, iż w jej przypadku minimalna kwota inwestycji nie wynosi 5 000 złotych, ale zaledwie 1 000 złotych. Kolejnym depozytem, który oferuje identyczne warunki jak Lokata Direct+ Wzrost (łącznie z minimalną kwotą inwestycji na poziomie 5 000 złotych) jest Lokata Direct+ on-line. Depozyty powyższe założyć można w jednej z placówek banku lub za pośrednictwem internetowego wniosku.

Nie tylko lokaty objęte warunkami promocyjnymi kuszą atrakcyjnym oprocentowaniem. Wybierając Lokatę Zysk+ o okresie zapadalności wynoszącym 15 miesięcy zarobimy aż 6,50 % (bez względu na wielkość naszej inwestycji). Dokładnie tyle samo proponuje piętnastomiesięczna Lokata Direct +. Nieco więcej, bo 6,60 %, zarobią klienci, którzy wybiorą z oferty podmiotu Lokatę Direct+ Internet. Pełną ofertę depozytów oferowanych przez Santander Consumer Bank znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej banku.

1 Comments

  1. Dawidsays:

    Samemu można się przekonać, że ta lokata nie ma sobie równych w tym momencie. Nie trzeba otwierać konta aby założyć lokatę a więc nie ma żadnych dodatkowych kosztów, które rekompensowały by bankowi nasz zarobek.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked