Lokata Zyskowna w Raiffeisen Banku

Raiffeisen Bank logo
Raiffeisen Bank

Włączenie się do walki o klientów na krótkoterminowe lokaty bankowe, stało się wiodącym priorytetem dla większości polskich placówek. Po Meritum Bank, Getin Bank, FM Bank i wielu innych, przyszedł czas na Raiffeisen Bank. Austriacka marka odświeżyła swoją ofertę, tworząc ją bardziej korzystną dla klientów i gwarantującą osiąganie optymalnych zarobków. Lokata Zyskowna została również nieco zmniejszona o ilość terminowych wariantów, dzięki czemu całość jest idealnie dopasowana do wymagań inwestorów.

Przed przystąpieniem do podnoszenia oprocentowania Lokaty Zyskownej, Raiffeisen Bank postanowił usunąć z listy usług depozyty na 9 i 12 miesięcy. Widmo zmian w sposobie naliczania podatku Belki planowane na 2012 rok, skutecznie odstrasza klientów do wiązania się z bankiem tak długimi umowami. Teraz dostępne są jedynie lokaty na 3 i 5 miesięcy, pozwalające ominąć kulminacyjną datę 1 stycznia nowego roku.


Bez żadnego ryzyka i z pełną gwarancją zgarnięcia pokaźnych odsetek można tym samym przystąpić do zarabiania na Lokacie Zyskownej w Raiffeisen Banku. Oferta po podwyżkach prezentuje się bardzo okazale. 3-miesięczny depozyt zyskał aż 0,65% i aktualnie plasuje się w ścisłej czołówce porównań lokat bankowych z oprocentowaniem na poziomie 5,27%. 5-miesięczny depozyt to już klasa sama dla siebie. Raiffeisen Bank przebił najlepszą konkurencję prawie o 1 punkt procentowy. Możemy na nim zarobić 5,51% w skali roku. Oczywiście Lokata Zyskowna oferuje dzienną kapitalizację odsetek i zarobione pieniądze w całości trafiają na konto inwestora.

Założenie depozytu w Raiffeisen Bank jest nieco trudniejsze niż w większości konkurencyjnych placówek. Pierwszym wymogiem stawianym przed zainteresowanymi Lokatą Zyskowną jest konieczność posiadania rachunku osobistego w Raiffeisen. Drugim – minimalny budżet potrzebny do otwarcia depozytu. 3000 złotych to wprawdzie nadal niewiele, ale detaliczni inwestorzy będą bardziej zadowoleni z wymogów innych banków (minimalny budżet 1000 złotych). Maksymalnie Lokata Zyskowna pozwala zainwestować 15 tysięcy złotych na jednej umowie, ale każdy klient może założyć aż 34 takie depozyty, na łączną kwotę ponad 500 tys. PLN.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked