Lokata Internetowa w Raiffeisen Banku teraz w promocji

Raiffeisen Bank logo
Raiffeisen Bank

Lokata Internetowa oferowana przez Raiffeisen Bank to depozyt, który wraz z początkiem lipca objęty został promocyjnymi warunkami, dzięki czemu stał się znacznie bardziej atrakcyjny. By skorzystać z nowej promocji trzeba się jednak pospieszyć, gdyż potrwa ona jedynie do 30 września bieżącego roku, o ile bank nie zdecyduje się na jej wydłużenie. Czy warto skorzystać z oferty przygotowanej przez Raiffeisen Bank?

Lokata Internetowa to trzymiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 5,80 %. Nie jest to najbardziej atrakcyjna oferta dostępna aktualnie na rynku, jednak mimo wszystko warto się nią zainteresować. Minimalna kwota lokaty wynosi 3 000 złotych. Z uwagi na fakt, iż jest to lokata oferowana na warunkach promocyjnych jej odnowienie nie jest możliwe. Zerwanie depozytu przed zapisanym w umowie terminem wiąże się z obniżeniem oprocentowania do 0,00 %. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest złożenie wniosku o założenie nie tylko Lokaty Internetowej, ale także Konta Direct z elektronicznymi kanałami dostępu. Lokata przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów, a więc takich, którzy do dnia 31 lipca bieżącego roku nie były stroną umowy rachunku osobistego w Raiffeisen Bank.

Skorzystanie z promocji i założenie depozytu odbywa się za pośrednictwem specjalnego wniosku internetowego  dostępnego na stronie internetowej Raiffeisen Banku.  Znaleźć tam można również szczegółowy regulamin promocji i wszelkie niezbędne instrukcje.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked