Bank Polbank – lokaty

W swojej ofercie Polbank posiada dość ciekawe lokaty terminowe.

Pierwszą jest lokata „na wysokich obrotach”. Oferuje ona dość wysokie oprocentowanie, bo aż 6%. Jest to lokata trzymiesięczna. Można stwierdzić, że jest to bardzo dobra lokata, gdyż procentowanie jest dość wysokie, a okres lokaty jest rozsądny. Niestety posiada też jeden dość istotny szkopuł. Minimalna kwota lokaty wynosi 5000zł co oznacza, że osoby posiadające niewielki oszczędności nie będą jej mogły otworzyć.

Bank Polbank lokaty

Drugą opcją jest lokata premiowana. Jest to lokata półroczna o oprocentowaniu 5% lub 5,25 w zależności od kwoty. Ideą tej lokaty jest zmobilizowanie ludzi do aktywnego korzystania z usług banku. W zamian otrzymuje on wyższe oprocentowanie. Otrzymujemy je np. za stać w banku, posiadanie rachunku lub kredytu i kilka innych opcji. Jest to rozsądny wybór, ale tylko dla stałych klientów banku. Dla reszty lepszym rozwiązaniem jest lokata „na wysokich obrotach.

Polbank ma w swojej ofercie „lokatę dynamiczną”, która charakteryzuje się tym, że jej oprocentowanie rośnie. Tym dłużej trzymamy pieniądze na lokacie tym wyżej są one oprocentowanie. Ciekawą opcją jest też to, że możemy wypłacić pieniądze w dowolnym terminie nie tracąc odsetek.

1 Comments

  1. Broneksays:

    Do przemyślenia. Nie jest szokująca

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked