Lokaty terminowe w Banku Pekao SA

Bank Pekao SA logo
Bank Pekao SA

Dobrze zarządzane przedsiębiorstwo nigdy nie ma na koncie wolnych środków. Pieniądze nieustannie musza znajdować się w obiegu. Niekonieczne są do tego ryzykowne inwestycje. Przekonuje o tym Bank Pekao SA, ze swoją ofertą Lokat terminowych. Pieniądze firmowe mogą być lokowane na jeden z wielu dostępnych okresów, co znacząco poprawia wygodę takiego rozwiązania. Dzięki temu płynność finansowa nie zostaje zachwiana, a zyski nieustannie rosną.

Z Lokat terminowych Banku Pekao SA mogą skorzystać zarówno krajowi inwestorzy, jak i zagraniczni. Najwidoczniej placówka uderza w duże firmy, chcące podjąć długą i owocną współpracę. Kolejnym dowodem na to jest możliwość indywidualnego ustalenia warunków lokat. Opcja jest jednak dostępna wyłącznie dla klientów decydujących się na inwestycję z budżetem od 50 tysięcy złotych wzwyż. Bardziej skromni przedsiębiorcy nie są jednak traktowani dużo gorzej. Dostępna paleta usług jest bowiem wyjątkowo bogata.


Już z wolnymi środkami w wysokości 2,5 tysiąca złotych można skorzystać z Lokaty terminowej w polskich złotych. Okres lokowania można wybrać indywidualnie – już od 1 tygodnia do 36 miesięcy. Dzięki temu przedsiębiorca sam decyduje o długości „zamrożenia” swoich pieniędzy. Oprocentowanie może być stałe lub zmienne. Wszystkie szczegóły są dokładniej ustalane na spotkaniu z doradcą finansowym Banku Pekao SA.

Kolejna opcja Lokaty terminowej pozwala oszczędzać w walutach obcych. Wybór pozostaje niemal nieograniczony, bo pod uwagę zostały wzięte: EUR, USD, GBP i CHF. Tutaj potrzebny jest jednak nieco większy kapitał. Minimalna kwota w euro wynosi 5 tysięcy, a we frankach szwajcarskich i funtach aż 8 tysięcy.

Jeśli przedsiębiorca zdecyduje się na lokatę ze zmiennym oprocentowaniem, będzie ona automatycznie odnawiana po upływie okresu inwestycji, z uwzględnieniem uprzednio zarobionych odsetek (Lokaty terminowe nie oferują dziennej kapitalizacji odsetek). Założenie rachunku jest całkowicie darmowe. Bank Pekao SA chce w ten sposób znaleźć solidnych partnerów biznesowych.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked