Lokaty Mistrzowskie na EURO 2012 w Banku Pekao SA

Bank Pekao SA logo
Bank Pekao SA

Oferta depozytowa Banku Pekao SA nigdy nie należała do szczególnie atrakcyjnych. Między innymi dlatego zestawieniach najbardziej atrakcyjnych depozytów bankowych próżno szukać lokat Pekao. By uatrakcyjnić nieco swoja ofertę bank zdecydował się w ostatnim czasie na zaoferowanie promocyjnego oprocentowania na Mistrzowskich Lokatach Progresywnych. Niestety promocyjne oprocentowanie oferowane będzie jedynie do 30 kwietnia 2012 roku. Na jakie warunki liczyć mogą klienci?

Mistrzowskie Lokaty Progresywne oferowane są w dwóch wariantach – jako depozyt dziewięciomiesięczny i trzynastomiesięczny. W pierwszym przypadku oprocentowanie w pierwszym miesiącu wynosi 3,50 %, by w ostatnim miesiącu osiągnąć wartość 8,00 %. Średnie oprocentowanie 9-miesiecznej lokaty wynosi 5,05 % w skali roku. Nie jest to zatem zbyt atrakcyjna propozycja. Na nieco lepsze warunki liczyć mogą klienci, którzy zdecydują się na wybór wariantu 13-miesiecznego. Oprocentowanie takiej lokaty w pierwszym miesiącu wynosi również wynosi 3,50 % i 8,00 % w ostatnim, jednak średnio jest to 5,25 % w skali roku.

Minimalna kwota lokaty, bez względu na okres zapadalności wynosi 1 000 złotych. Górny limit inwestycji nie został ustanowiony, dlatego też zdeponowanie większej kwoty nie stanowi najmniejszego problemu. Istotne jest również to, iż możliwie jest zerwanie lokaty przed upływem odpowiednio 9 lub 13 miesięcy bez utraty odsetek. Jest jednak jeden warunek – od założenia lokaty musi upłynąć 3 miesiące. Wycofanie pieniędzy wcześniej niestety będzie skutkowało zwrotem wyłącznie zainwestowanej kwoty. Szczegółowy regulamin promocji oraz wszystkie niezbędne informacje znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Banku Pekao SA.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked