Lokata na Otwarcie w Noble Banku

Noble Bank Logo
Noble Bank

Promocyjna lokata dla nowych klientów oferowana jest przez Noble Bank od wielu miesięcy, a jej warunki nieustannie się zmieniają. Obecnie w sprzedaży dostępna jest trzecia edycja Lokaty na Otwarcie II, która proponuje konkurencyjne warunki deponowania, jednak nie jest adresowana do wszystkich. Jakie warunki należy spełnić, by móc złożyć depozyt w Noble Banku?

Lokata na Otwarcie II to trzymiesięczny depozyt bankowy, którego oprocentowanie uzależnione jest od wielkości inwestycji. Minimalna kwota depozytu ustanowiona została na poziomie 50 000 złotych. O ile saldo nie przekroczy 100 000 złotych oprocentowanie lokaty wyniesie 4,75 %. Dla kwot większych od 100 000 złotych i jednocześnie mniejszych od 250 000 złotych jest to już 4,50 %. Konieczność posiadania odpowiednio dużej kwoty wolnych środków finansowych to nie jedyny warunek stawiany przez Noble Bank. Konieczne jest ponadto uruchomienie Rachunku Osobistego Bankowości Internetowej – osoby, które na jego otwarcie zdecydowały się wcześniej nie będą mogły skorzystać z oferty, gdyż adresowana jest ona wyłącznie do nowych klientów. Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, jednak trzeba się liczyć w przypadku jego uruchomienia z niemałymi opłatami za przelewy (dla kwot poniżej 5 000 złotych opłata wynosi aż 20 złotych, dla wyższych 5 złotych). Więcej szczegółów znaleźć można w tabeli opłat i prowizji.

Pozostałe parametry Lokaty na Otwarcie II

Lokata z założenia jest odnawialna jednak parametr ten może zostać w dowolnym momencie jej trwania zmieniony. Ewentualne odnowienie następuje na warunkach przewidzianych dla trzymiesięcznej lokaty standardowej, które niestety są zdecydowanie mniej atrakcyjne. Zerwanie lokaty w ciągu miesiąca od dnia założenia skutkuje utratą wszystkich należnych odsetek, jeśli środki zostaną wycofane w terminie późniejszym niż jeden miesiąc bank naliczy odsetki w wysokości 1,00 % w skali roku.

Jak założyć Lokatę na Otwarcie II?

Oferta ważna jest tylko do 12 września bieżącego roku, toteż osoby zainteresowane uruchomieniem lokaty powinny się pospieszyć. W tym celu należy udać się do jednej z placówek Noble Banku i dopełnić wszelkich formalności.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked