Specjalna Oferta Lokat w neoBanku

neoBANK logo
neoBANK

By zachęcić nowych jak i obecnych klientów do zdeponowania własnych nadwyżek finansowych na depozytach w neoBanku bank zdecydował się na stworzenie specjalnej oferty. Specjalna Oferta Lokat to nic innego jak możliwość założenia lokat na specjalnych warunkach i na znacznie bardziej atrakcyjny procent niż zazwyczaj. To co wyróżnia nową ofertą neoBanku to przede wszystkim wspomniane już wysokie oprocentowanie oraz ograniczona dostępność atrakcyjnych depozytów.

Specjalna Oferta Lokat opiera się na tak zwanych wydaniach, w ramach których neoBank udostępnia klientom promocyjne lokaty. Ich ilość nie jest ograniczona liczbowo, ale kwotowo. W ramach poszczególnych wydań bank planuje na poszczególnych produktach depozytowych zebrać określoną pulę środków, a po zrealizowaniu wyznaczonego celu wycofać je z oferty. W ramach aktualnego wydania bank oferuje dwie lokaty – Lokatę onLINE  3M (1) oraz Lokatę onLINE 3M (2). Ile zarobić można na trzymiesięcznych depozytach w neoBanku?

W przypadku pierwszego produktu wysokość oprocentowania wynosi 7,00 %. Kwotę, jaką bank chce zebrać w ramach takiej lokaty to 10 milionów złotych. Klienci, którzy zechcą skorzysta z oferty będą mogli zdeponować od 5 000 do 500 000 złotych. Maksymalna kwota, jaka klient może zdeponować na kilku takich lokatach to 1 milion złotych. Oferta ta skierowana jest do klientów, którzy otwierają konto lub rachunek techniczny za pośrednictwem Internetu, jak również tych, którzy zrobili to nie wcześniej niż przed 01.02.2012. Emisja lokaty trwa zaledwie do końca marca bieżącego roku. W przypadku drugiej lokaty warunki są bardzo zbliżone, aczkolwiek już nie tak atrakcyjne. Oprocentowanie wynosi 6,75 %. Kwota, jaką planuje zebrać w ten sposób bank dokładnie taka sama – 10 milionów złotych. Różnica wiąże się również z minimalnymi kwotami depozytu. O ile w przypadku poprzedniej lokaty było to 5 000 złotych, o tyle tu jest to zaledwie 1 000 złotych. Pozostałe warunki oraz terminy emisji są dokładnie takie same.

Przed skorzystaniem z oferty neoBanku warto dokładnie zapoznać się ze szczegółami oraz regulaminem promocji. Wszelkie niezbędne informacje i materiały znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej banku.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked