Nowość – Lokata Na Medal w neoBanku

neoBANK logo
neoBANK

Do oferty depozytów oferowanych przez neoBank dołączyła ostatnio nowa lokata, a mianowicie Lokata Na Medal. Nazwa sugeruje wysokie oprocentowanie i rzeczywiście za takie można je uznać. Co prawda nie jest to najwyższe oprocentowanie oferowane aktualnie na rynku, jednak mimo wszystko warto zainteresować się nową lokatą neoBanku. Na jakie warunki liczyć mogą klienci?

Lokata Na Medal to lokata internetowa oferująca oprocentowanie na poziomie 6,40 % w skali roku. Depozyt zakładany jest na okres 3 miesięcy. Odsetki naliczane są na koniec okresu. Minimalna kwota inwestycji to 5 000 złotych. Górny limit inwestycji wynosi 1 milion złotych, dlatego też zdeponowanie większej kwoty nie stanowi najmniejszego problemu. Ilość Lokat Na Medal, jakie założyć może jeden klient nie jest ograniczona, jednak łączna ich wartość nie może przekroczyć limitu – 1 miliona złotych. Depozyt oferowany jest na warunkach promocyjnych (promocja rozpoczęła się z dniem 10 maja bieżącego roku i potrwa do odwołania), dlatego też ewentualne odnowienie lokaty następuje na nieco innych warunkach – zgodnych z warunkami przewidzianymi dla Lokaty onLINE 3M w dniu odnowienia. Zerwanie lokaty przed terminem wiąże się z utratą znacznej części należnych odsetek – odsetki naliczone zostaną w wysokości 0,50 %.

Z racji tego, iż Lokata Na Medal jest lokata internetową jej założenie wymaga wcześniejszego uruchomienia rachunku osobistego lub przynajmniej rachunku technicznego z dostępem do systemu bankowości internetowej. Więcej szczegółów na temat depozytu oraz szczegółowy regulamin promocji dostępne są na oficjalnej stronie internetowej neoBanku.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked