Lokata onLINE 3M w neoBanku teraz na 6%

neoBANK logo
neoBANK

Oferta depozytowa neoBanku jest niewątpliwie jedną z najbardziej rozbudowanych i tym samym jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku. Jednym z bardziej atrakcyjnych depozytów, jaki można w niej znaleźć jest trzymiesięczne lokata internetowa – Lokata onLINE 3M. Jakie warunki proponuje bank klientom, którzy zdecydują się na jej założenie?

Lokata onLINE 3M to, jak sugeruje sama nazwa, trzymiesięczna lokata internetowa. Wysokość oprocentowania, jakie oferuje produkt to 6,00 %. Prócz stosunkowo atrakcyjnego oprocentowania jako zalety lokaty uznać należy również wysoki górny limit inwestycji, ustanowiony na poziomie jednego miliona złotych, możliwość odnowienia lokaty na takich samych warunkach pod warunkiem, iż promocja do tego czasu nie zostanie zakończona oraz szybki i komfortowy sposób uruchamiania depozytu. Niestety jest tez kilka wad, o których nie sposób nie wspomnieć – lokata zakładana jest za pośrednictwem systemu bankowości internetowej, a co się z tym wiąże niezbędne jest do tego posiadania konta osobistego lub rachunku technicznego, ponadto w przypadku zerwania lokaty przed okresem zapadalności odsetki, jakie zostaną naliczone posiadaczowi to zaledwie 0,50 %.

Aby stać się posiadaczem rachunku wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek dostępny na stronie internetowej banku i założyć jeden z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych lub wspomniany wcześniej rachunek techniczny. Po spełnieniu tego warunki założenie lokaty będzie możliwe z poziomu systemu bankowości internetowej. Szczegółowy regulamin produktu oraz wszelkie niezbędne instrukcje znaleźć  można na oficjalnej witrynie internetowej neoBanku.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked