Lokata na 3 miesiące w neoBanku na 6,45% brutto

neoBANK logo
neoBANK

Oferta depozytowa neoBanku nie należy do szczególnie atrakcyjnych zwłaszcza w kontekście wycofania z oferty banku lokat z codzienna kapitalizacją odsetek. Najbardziej interesującym dla klientów produktem jest niewątpliwie lokata w koncie osobistym, na której zarobić można aż 9,00 %. Jednym z najnowszych produktów w ofercie banku jest Lokata onLINE 3M. Ile zarobimy decydując się na skorzystanie z tego produktu?

Trzymiesięczny depozyt zakładany za pośrednictwem Internetu pozwala zarobić 6,00% lub 6,45 % w zależności od kwoty, jaką zdecydujemy się zdeponować na lokacie. Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 złotych. W przypadku zdeponowania kwoty mieszczącej się w przedziale od 1 000 złotych od 9 999 złotych liczyć można na oprocentowanie wynoszące 6,00 %. W przypadku lokat, na których zdeponowana zostanie kwota równa lub większa niż 10 000 złotych oprocentowanie wzrasta do poziomu 6,45 %. Bank dopuszcza możliwość założenia dowolnej ilości Lokat onLINE 3M, jednak ich łączna wartość nie może przekroczyć kwoty 1 miliona złotych.

Lokata zakładana jest przez Internet z poziomu bankowości internetowej. Niestety neoBank nie dopuszcza możliwości założenia lokaty przez klienta, który nie posiada rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego z oferty banku. Aby stać się posiadaczek Lokaty onLINE 3M trzeba zatem uprzednio założyć: neoKONTO, neoKONTO BANKOMATOWE, neoKONTO PRESTIŻ lub Rachunek techniczny. Otwarcie lokaty jest całkowicie darmowe. Istotną informacją jest fakt, iż stosunkowo atrakcyjnie oprocentowany depozyt założyć może jedynie osoba fizyczna, która dotychczas nie była klientem neoBanku. Po upływie trzech miesięcy lokata może zostać automatycznie odnowiona jednak warunki, jakie zaoferuje nam bank mogą być nieco inne – zgodne z warunkami standardowej lokaty 3-miesięcznej w dniu odnowienia. W przypadku zerwania umowy przed terminem zapadalności odsetki zostaną naliczone w wysokości 0,50 %.

Szczegółowy regulamin produktu oraz informacje o dostępnych rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych dostępne są na oficjalnej stronie internetowej neoBanku.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked