Lokata Mistrzowski Procent w neoBanku

neoBANK logo
neoBANK

NeoBank to niewielki i mało jeszcze znany bank, w ofercie którego znaleźć można kilka naprawdę atrakcyjnie oprocentowanych produktów oszczędnościowych. Ostatnio w jego ofercie pojawiła się Lokata Mistrzowski Procent, która z pewnością szybko przekona do siebie liczne grono klientów. Ile można zarobić wybierając taki depozyt z oferty neoBanku?

Lokata Mistrzowski Procent to trzymiesięczny depozyt, na którym środki oprocentowane są na 6,60 % w skali roku. Oprocentowanie takie stawia produkt ten w ścisłej czołówce najbardziej atrakcyjnych depozytów dostępnych obecnie na rynku. Poza konkurencyjnym oprocentowaniem zaletą lokaty jest wysoki limit – minimalna kwota inwestycji to zaledwie 1 000 złotych, natomiast górny próg stanowi kwota 1 000 000 złotych. Ponadto bank dopuszcza możliwość założenia dowolnej ilości takich lokat, jednak ich suma nie może przekroczyć wspomnianego wyżej progu. Lokata Wysoki Procent jest lokatą internetową i może być założona wyłącznie za pośrednictwem systemu bankowości internetowej neoBank24. Wiąże się to z koniecznością założenia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Kolejnym minusem jest fakt, iż lokata przeznaczona jest wyłącznie dla osób fizycznych, które dotychczas nie były klientami banku.

Lokata Mistrzowski Procent jest lokatą odnawialną – jej odnowienie odbywa się na warunkach przewidzianych dla promocji LOKATA onLINE 3M. W przypadku, gdy odnowienie nastąpi w dowolnym dniu po zakończeniu się promocji LOKATA onLINE 3M depozyt zostanie odnowiony na warunkach zgodnych z aktualną oferta banku dla lokat o stałym oprocentowaniu i okresie wynoszącym 3 miesiące. Zerwanie lokaty przed upływem zapisanego w umowie okresu wiąże się z utratą znacznej części odsetek – wyniosą one jedynie 0,50 %. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej neoBanku.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked