Lokata Maksymalna w neoBanku

neoBANK logo
neoBANK

W ofercie neoBanku znaleźć można przynajmniej kilkanaście depozytów terminowych, których oprocentowanie jest mniej lub bardziej atrakcyjne. Do oferty tej w ostatnim dniu dołączył kolejny interesujący produkt – Lokata Maksymalna. Jakie tym razem proponuje warunki neoBank?

Lokata maksymalna oferowana przez neoBank to 3 miesięczny depozyt, którego oprocentowanie wynosi 7,20 %. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu zapadalności, a od wypracowanego zysku odprowadzony zostanie podatek od zysków kapitałowych w wysokości 19 %. Depozyt oferowany jest w ramach promocji, która rozpoczyna się z dniem 8 marca bieżącego roku i potrwa do odwołania.  Minimalna kwota lokaty ustalona została na poziomie 10 000 złotych, natomiast maksymalna aż 500 000 złotych. Z promocji tej skorzystać mogą wyłącznie osoby, które dotychczas nie były klientami neoBanku. Niestety warunkiem uczestnictwa w promocji jest również założenie rachunku osobistego.

Lokata Maksymalna z założenia jest lokatą automatycznie odnawialną. Jeśli odnowienie nastąpi jeszcze w okresie trwania promocj warunki, jakie zaoferuje nam neoBank będą zgodne z tymi, które zapisano w regulaminie promocji. Lokaty odnawiane po zakończeniu promocji zostaną odnowione na warunkach przewidzianych dla standardowej lokaty 3-miesiecznej. Informacja o zakończeniu promocji pojawi się na stronie internetowej banku oraz wszystkich placówkach. Co w przypadku zerwania lokaty? Wycofanie środków przed upływem 3 miesięcy wiąże się z utratą większości wypracowanych odsetek – klientowi naliczone zostaną wyłącznie odsetki w wysokości 0,50 %.

By stać się posiadaczem Lokaty Maksymalnej należy uprzednio założyć jeden z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych z oferty banku. Z racji tego, iż jest to lokata internetowa, jej założenie możliwe jest tylko z poziomu systemu bankowości internetowej. Wszelki instrukcje oraz szczegółowy regulamin promocji dostępne są na oficjalnej stronie internetowej noeBanku.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked