Podwyżka oprocentowania lokaty 3-miesięcznej w Meritum Banku

Meritum Bank logo
Meritum Bank

W czołówce banków gwarantujących najwyższe zarobki na lokatach bankowych trwa nieustanna walka o klientów. Meritum Bank postanowił ściągnąć zewnętrzny kapitał do swojego skarbca, oferując promocyjny depozyt 3-miesięczny z oprocentowaniem 5,11% oraz, rzecz jasna, dzienną kapitalizacją odsetek, pokonując tym samym całą konkurencję. Niestety dostępność tej atrakcyjnej lokaty jest ograniczona czasowo.

Promocyjne propozycje pomnażania swoich oszczędności oferowane przez Meritum Bank mają ścisły związek z kampanią marketingową pod tytułem „Przejdź do Meritum! Zrób to dla pieniędzy!”. Od kilku tygodni podwyżkami obdarowywani byli klienci na 5- i 6-miesięcznych lokat, które również okazywały się najlepsze na rynku (w okresie trwania promocji). Ostateczny kierunek promocyjnych akcji Meritum Banku zmierzał jednak ku popularnym 3-miesięcznym lokatom, by w końcu wejść do oferty placówki z impetem, przez kilka dni dając klientom możliwość założenia najkorzystniejszego depozytu.


Hucznie reklamowane warunki to przede wszystkim oprocentowanie w wysokości 5,11% w skali roku, z dzienną kapitalizacją odsetek, co odpowiada 6,35% na tradycyjnej lokacie, z kapitalizacją na koniec okresu rozliczeniowego. Tak wysokich zarobków nie może zagwarantować żaden inny bank. Niestety propozycja Meritum Banku również jest ograniczona. Promocyjne depozyty można zakładać od 8 do 14 czerwca.

Pozostałe wymagania stawiane przez bank są takie same jak w przypadku oferty dostępnej na co dzień. Skorzystać z lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek w Meritum Banku mogą zarówno dotychczasowi klienci, jak i ci dopiero rozpoczynający współpracę z tą placówką. Minimalny kapitał potrzebny do założenia promocyjnego depozytu to 3 000 złotych, maksymalny – 10 tysięcy złotych. Wniosek można złożyć odwiedzając najbliższy oddział banku lub nie ruszając się z domu, za pomocą Internetu, w wygodnym systemie bankowości elektronicznej Meritum Banku.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked