Nowa edycja lokaty promocyjnej w Meritum Banku

Meritum Bank logo
Meritum Bank

Oferta produktów depozytowych Meritum Banku jeszcze za czasów lokat z codzienną kapitalizacją odsetek była jedną z najbardziej, o ile nie najbardziej atrakcyjną na rynku. Aktualnie oferta nie jest tak korzystna, jak jeszcze kilka miesięcy temu, ale nieustannie staje się coraz bardziej atrakcyjna. Do niedawna na promocyjnych lokatach na 9 miesięcy zarobić można było nawet 6,30 %. W ramach nowej edycji lokaty promocyjnej w Meritum Banku zyskać można jeszcze więcej. Ile?

Lokata Meritum Zysku w Internecie, bo o niej mowa dostępna jest w kilku wariantach – jako jednomiesięczny, trzymiesięczny, sześciomiesięczny, dziewięciomiesięczny i dwunastomiesięczny depozyt. Zdecydowanie najmniej korzystnym wariantem jest lokata miesięczna, na której zarobimy tylko 4,00 %. Wybierając 9-miesieczny okres, który objęty jest trwającą właśnie promocją zarobimy 6,50 % lub nawet 6,50 %. Wysokość oprocentowania uzależniona jest od sposobu założenia lokaty. Osoby posiadające rachunek osobisty w Meritum Banku i zdecydują się założyć lokatę za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej mogą liczyć na oprocentowanie w wysokości 6,60 %. Zakładając lokatę za pośrednictwem strony internetowej lub w jednej z placówek banku oczekiwać należy oprocentowania na poziomie 6,50 % dla kwot mniejszych niż 100 000 złotych i 6,60 % dla kwot wyższych. Warunki takie oferowane są w ramach promocji, która potrwa jedynie do 24 kwietnia bieżącego roku.

Minimalna kwota lokaty w przypadku korzystania z systemu bankowości internetowej wynosi 1 000 złotych, dla lokat zakładanych przy pomocy pozostałych kanałów dystrybucji ustanowiono ją na poziomie 3 000 złotych. Odsetki naliczane są na koniec okresu. W przypadku zerwania lokaty przed upływem 9 miesięcy wszystkie należne odsetki przepadają. W przeciwnej sytuacji, a wiec w momencie odnowienia lokaty odsetki mogą zostać przelane na rachunek klienta lub też tworzyć wraz z zainwestowaną kwotą nową lokatę. Więcej szczegółów na temat promocji oraz produktu znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Meritum Banku.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked