Na lokatach w Meritum Banku zarobimy więcej

Meritum Bank logo
Meritum Bank

Od dłuższego czasu możemy zaobserwować na naszym polskim rynku produktów finansowych, że wiele banków decyduje się na podwyższenie oprocentowania, czy to lokat bankowych czy też kont oszczędnościowych. 8 sierpnia na taki krok zdecydował się dobrze nam znany Meritum Bank.

Konkretnie bank podwyższył oprocentowanie lokaty o nazwie Meritum Zysku, w wersji trzymiesięcznej, jak również sześciomiesięcznej. Lokata ta jest skierowana zarówno do osób, które jeszcze nie miały okazji skorzystać z usług Meritum Banku, jak również dla stałych klientów banku, którzy skorzystali już z nie jednej, acz wielu ofert banku.

Zmiany w lokacie Meritum Zysku obrazują się w następujący sposób:

  • Lokata Meritum Zysku dostępna w e-bankingu (3 miesięczna) – 5,30 procenta (zmiana z 5,15 procenta).
  • Lokata Meritum Zysku dostępna na stronie banku(3 miesięczna) – 5,30 procenta (zmiana z 5,15 procenta).
  • Lokata Meritum Zysku dostępna w e-bankingu (6 miesięczna) – 5,52 procenta (zmiana z 5,43 procenta).
  • Lokata Meritum Zysku dostępna na stronie banku (6 miesięczna) – 5,50 procenta (zmiana z 5,36 procenta).

Lokatę Meritum Zysku możemy otworzyć w bardzo łatwy sposób za pomocą odpowiedniego formularza na stronie internetowej bądź też w bardziej tradycyjny sposób, w placówce banku lub też za wykorzystaniem systemów bankowości elektronicznej, co powoli możemy nazwać standardem.


Dodatkowo, Meritum Bank może poszczycić się również tym, że 6 sierpnia w „Rankingu bankowej uniwersalności” zajął pierwszej miejsce wraz ze swoją lokatą Meritum Zysku w kategorii lokat oraz kont.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked