Lokata Meritum Zysku w Internecie – podwyższone oprocentowanie do 17 maja

Meritum Bank logo
Meritum Bank

Miejsce w czołówce rankingów najlepszych lokat widocznie nie wystarczyło Meritum Bank. Przez kilka dni dla klientów korzystających z usług placówki przez Internet, dostępne będą promocyjne warunki 6-miesięcznego depozytu. Konkurencja może poczuć się zagrożona, ale nie na długo. Podwyższone oprocentowanie będzie dostępne jedynie do 17 maja.

Od dłuższego czasu Meritum Bank starał się podbić polski rynek lokat bankowych. Dzięki oferowanym warunkom zawsze znalazł miejsce w górnej części zestawień, ale do pozycji niekwestionowanego lidera jeszcze daleko. W celu zachęcenia klientów do oszczędzania, bankierzy przygotowali specjalną podwyżkę Lokaty Meritum Zysku w Internecie.


Promocyjne warunki dotyczą jedynie 6-miesięcznej opcji, ale właśnie w tym segmencie Meritum Bank odstawał nieco od konkurencji. Osoby zakładające lokatę do 17 maja mogą liczyć na oprocentowanie na poziomie 4,72% w skali roku! Odpowiada to 5,90% na tradycyjnej lokacie. Lokata Meritum Zysku w Internecie cechuje się oczywiście dzienną kapitalizacją odsetek, pozwalając pominąć płacenie podatku Belki.

Osoby zainteresowane bardzo dobrymi promocyjnymi warunkami, powinny jak najszybciej odwiedzić stronę internetową banku i złożyć wniosek o otwarcie depozytu. Wszystko odbywa się niezwykle sprawnie. Po podaniu danych osobowych inwestora, na pocztę elektroniczną przesyłany jest numer rachunku, na który trzeba przelać odpowiednią kwotę. W przypadku Lokaty Meritum Zysku w Internecie są to minimum 3 000 złotych, a maksymalny kapitał pozwalający ominąć podatek Belki wynosi 10 000 zł.

Meritum Bank jest uczestnikiem Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, co zapewnia zwrot zainwestowanego kapitału nawet w przypadku ogłoszenia upadłości przez bank. Poza promocyjną 6-miesięczną lokatą, w Meritum dostępne są również inne wysokooprocentowane depozyty (3, 9, 12, 18 i 24-miesięczne). Najkorzystniejsze warunki są oferowane klientom składającym wniosek przez Internet.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked