Podwyżka oprocentowania Lokaty Jednodniowej w MultiBanku

MultiBank logo
MultiBank

MultiBank nie należy do czołówki banków, jeśli chodzi o oprocentowanie swoich depozytów. Niemniej z dniem dzisiejszym podwyższył oprocentowanie swoich lokat jednodniowych. O ile z każdej podwyżki powinniśmy się cieszyć, o tyle nawet dzięki niej Lokata Jednodniowa nie wyróżnia się spośród innych ofert.

Lokata Jednodniowa znajduje się w ofercie MultiBanku już od dłuższego czasu. Charakteryzuje się ona bardzo krótkim, bo przecież jednodniowym okresem zapadalności. Jest odnawialna, odsetki mogą dołączać do kapitału lokaty bądź też trafiać na rachunek oszczędnościowy. Minimalna kwota jaką możemy ulokować wynosi 1000zł. Oferta jest dostępna jedynie dla osób posiadających rachunek oszczędnościowy MultiMax lub MultiMax Aquarius.


Dotychczas oprocentowanie wynosiło dla posiadaczy zwykłego konta MultiMax 2,80% i dla MulitMax Aquarius 3,30%. Po podwyżce będzie wynosić odpowiednio 3,00% oraz 4,00%. Jeśli spojrzeć na propozycje innych banków, to oferta jest co najwyżej przeciętna. Wyższe oprocentowanie otrzymamy na większości kont oszczędnościowych czy lokatach jednodniowych w innych bankach.

Oferta może być interesująca jedynie dla osób korzystających z rachunków MultiMax. Aby skorzystać z oferty, nie muszą oni zakładać specjalnego rachunku. Lokatę mogą założyć w parę chwil, a pieniądze w razie potrzeby są szybko dostępne. Fani wysokiego oprocentowania powinni się jednak dwukrotnie zastanowić. Są przecież na rynku lepsze oferty, nie zawsze jednak tak wygodne jak Lokata Jednodniowa.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked