Podwyżka oprocentowania lokat w FM Banku (3M i 6M)

FM Bank logo
FM Bank

Odpowiedź FM Banku na promocyjne oferty lokat u konkurencji jest natychmiastowa. Najbardziej popularne depozyty terminowe , 3- i 6-miesięczne otrzymały podwyżkę oprocentowania. To już kolejny ukłon w stronę inwestorów w ostatnim czasie, jednak tym razem na większe zarobki mogą liczyć jedynie osoby, które założą lokatę w dniach od 16 do 30 czerwca bieżącego roku.

Nowe warunki dotyczą jedynie FM Lokaty w PLN z dzienną kapitalizacją odsetek. Właśnie ten produkt pozwala osiągnąć największe zarobki. Podwyżka oprocentowania w FM Banku jeszcze bardziej zwiększyła atrakcyjność oferty. Między 16 a 30 czerwca można założyć depozyt 3-miesięczny z gwarancją zarobków na poziomie 5,20% w skali roku, co odpowiada 6,45% na tradycyjnej lokacie. Decydując się na półroczną inwestycję, otrzymujemy oprocentowanie 5,40% (jak 6,74% na depozycie z kapitalizacją odsetek na koniec okresu rozliczeniowego). Podane liczby są wartościami netto, ponieważ od FM Lokaty nie jest pobierany 19-procentowy podatek Belki.


Jeśli ktoś zdąży złożyć wniosek do FM Banku o otwarcie lokaty z podwyższonym oprocentowaniem, może liczyć na wszelkie udogodnienia dostępne na co dzień dla wszystkich inwestorów. Należy zaznaczyć, że osoby zakładające FM Lokatę nie muszą mieć rachunku osobistego w opisywanej placówce. To duży ukłon w stronę inwestorów, którzy dla kilkudziesięciu złotych nie zamierzają przemeblowywać obsługi swoich finansów.

Kwota minimalna, z jaką można zacząć myśleć o promocyjnym produkcie, wynosi 3 000 złotych. Maksymalnie na jednej lokacie można zdeponować 14 tysięcy zł. Każdy klient ma jednak możliwość założenia 10 lokat (w przypadku zakładania FM Lokaty w oddziale), a w przypadku składania wniosków przez Internet – nie ma ograniczeń co do ilości.

Wysokie, stałe oprocentowanie i bezpieczeństwo nadzorowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, pozwalają traktować depozyt FM Banku z podwyższonym oprocentowaniem na równi z najlepszymi produktami dostępnymi na polskim rynku – wystarczy porównać oferowane warunki z czołowymi propozycjami w rankingu lokat na czerwiec 2011.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked