Nowa odsłona FMLokaty w FMBanku

FMBank logo
FMBank

Depozytowa oferta FM Banku w ostatnich tygodniach poddana została gruntownej przebudowie, dzięki czemu oferowane lokaty zaliczane są dziś do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Nie inaczej jest z FMLokatą, która właśnie pojawiła się w ofercie.

FMLokata to lokata 3-miesięczna, co czyni ją doskonałą formą inwestycji, dla osób niemogących sobie pozwolić na zbyt długie zamrożenie swoich oszczędności. Dzięki codziennemu naliczaniu odsetek jej oprocentowanie wynosi aż 6,05 % – porównać je można z oprocentowaniem wynoszącym 7,50 % na tradycyjnej lokacie, która przez kapitalizacje na koniec okresu nie pozwala na uniknięcie podatku od zysków kapitałowych.


Atrakcyjne oprocentowanie i bardzo krótki okres zapadalności to nie jedyne atuty nowego produktu w ofercie FM Banku. Warto dodać, iż posiadania FMLokaty nie wiąże się z koniecznością posiadania konta w FM Banku. Tak korzystne warunki oferowane są jednak wyłącznie w ramach promocji, która rozpoczyna się z dniem 15 października i kończy 24 października bieżącego roku.

By zdeponować swoje oszczędności na FMLokacie wystarczy za pośrednictwem Internetu złożyć odpowiedni wniosek i stosować się do instrukcji zamieszczonych na stronie banku. Wszelkie formalności nie powinny trwać dłużej aniżeli 5 minut! Szczegółowy regulamin promocji oraz wniosek online dostępne są na oficjalnej stronie internetowej FM Banku.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked