Lokatomania w Deutsche Banku

Deutsche Bank
Deutsche Bank

Oprocentowanie większości krótkoterminowych depozytów bankowych nie jest aktualnie zbyt wysokie, dlatego też promocja „Lokatomania”przygotowana przez Deutsche Bank w ramach której możemy zarobić 6,44% prezentuje się nader interesująco. Jak można przypuszczać założenie tak atrakcyjnie oprocentowanej lokaty wiąże się ze spełnieniem szeregu stawianych przez oferenta warunków. Czy warto zainteresować się tą promocją?

By móc skorzystać z promocji „Lokatomania” niezbędne jest założenie w okresie trwania promocji za pośrednictwem strony internetowej konta osobistego dbNET w Deutsche Banku oraz uruchomienie lokaty promocyjnej. Bardzo istotny jest tutaj czas  – promocja rozpoczyna się z dniem 11 marca i kończy najpóźniej 11 kwietnia 2011 roku. Możliwość skorzystania z promocji ograniczona jest nie tylko datą 11 kwietnia bieżącego roku. Zostaje ona bowiem zakończona w momencie założenia 10 000 takich lokat. Decydując się na skorzystanie z oferty warto zatem upewnić się, czy promocja nadal obowiązuje. Oczywiście nie są to jedyne warunki. Każdy klient, by móc otrzymać wysokie, promocyjne oprocentowanie musi dodatkowo w okresie trwania lokaty dokonać co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych dołączaną do konta kartą VISA, przy czym łączna kwota tych transakcji nie może być mniejsza niż 500 złotych. Kolejnym warunkiem jest dokonanie przynajmniej jednej wpłaty  (nie mniejszej niż 1 000 złotych)na konto osobiste dbNET w każdym miesiącu trwania promocyjnie oprocentowanej lokaty. Jak zatem widać warunki stawiane przez Deutsche Bank są dość kłopotliwe.


Trzymiesięczna lokata z codzienną kapitalizacją oprocentowana jest na 6,88% w skali roku. Minimalna kwota lokaty wynosi jedynie 5 000 złotych. Musimy jednak mieć świadomość, iż maksymalna suma naszej inwestycji może wynieść tylko 18 000 złotych – wynika to z antybelkowego charaktery lokaty oraz możliwości posiadania tylko jednego takiego depozytu.

Oferta prezentuje się bardzo atrakcyjne – promocyjna lokata jest obecnie jedna z najlepszych o ile nie najlepszą ofertą przygotowaną z myślą o kliencie indywidualnym. Internetowe konto dbNET jest darmowe, dlatego też nie musimy się obawiać dodatkowych kosztów. Jedynym minusem jest opłata za kartę dołączaną do rachunku, która wynosi 5 złotych miesięcznie.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked