Lokata Nr 1 w Idea Banku w promocji przez 2 dni

Idea Bank logo
Idea Bank

Idea Bank, czyli jeden z banków ze stajni Leszka Czarneckiego, właśnie po raz kolejny zaproponował promocyjną „Lokatę Nr 1” z dzienną kapitalizacją. Warto skorzystać z oferty, gdyż oprocentowanie jest na dość wysokim poziomie 5,23% netto, co można porównać do lokaty o standardowej kapitalizacji i oprocentowaniu aż 6,50%.

Promocja na „Lokatę Nr 1” trwa tylko dwa dni, czyli do 8 czerwca. Lokata posiada dzienną kapitalizacją odsetek, co przy oprocentowaniu 5,23% i maksymalnej kwocie wynoszącej 14000zł pozwala ominąć konieczność płacenia podatku Belki. Każda osoba może założyć dowolną liczbę lokat, co pozwala zwiększyć znacznie możliwą do ulokowania kwotę.


Aby założyć lokatę, trzeba zgromadzić środki w wysokości przynajmniej 1000zł. Można to zrobić przez Internet, za pomocą strony internetowej Idea Banku. Na wpłatę środków mamy dwa tygodnie. Okres lokaty wynosi 3 miesiące.

Jeszcze korzystniejsze warunki mogą otrzymać właściciele firm. Dla nich oprocentowanie lokaty wynosi 5,63%, co można porównać ze zwykłem depozytem, o oprocentowaniu 7,00%. Reszta parametrów jest taka sama, jak w przypadku klientów indywidualnych.

Środki zgromadzone na „Lokacie Nr 1” są chronione przez BFG. W przypadku zerwania depozytu przed czasem tracimy wszystkie odsetki. Bank nie wymaga ROR-u, dostępna jest tylko polska waluta.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked