Lokata Hurtowa w Idea Banku

Idea Bank logo
Idea Bank

Wybierając lokaty bankowe, w których zechcielibyśmy ulokować swoje życiowe oszczędności  kierujemy się przede wszystkim wysokością oprocentowania oraz bezpieczeństwem deponowanych środków. Specjalnie z myślą o klientach, którzy chcą osiągnąć wysoki zysk Idea Bank przygotował nowy produkt depozytowy lokatę hurtową. Lokata jest bardzo atrakcyjna, gdyż oferowana na warunkach promocyjnych, które obowiązują tylko do 15 września bieżącego roku.

Zasady promocji są bardzo proste. Lokata hurtowa jest sześciomiesięczną lokatą z codzienna kapitalizacją odsetek, co pozwala na uniknięcie konieczności płacenia podatku od zysków kapitałowych i tym samym zwiększenie naszych przyszłych zysków. Wysokość oprocentowania lokaty uzależniona jest nie jak to zwykle bywa terminem trwania depozytu, a od wielkością deponowanej kwoty.


W zależności od tego, czy zdecydujemy się wpłacić tylko 1 000 czy ponad 84 000 złotych możemy liczyć na oprocentowanie wynoszące od 5,59 % do 6,06 %. Stawkom tym odpowiada odpowiednio oprocentowanie wynoszące 7,00 % i 7,60 % na tradycyjnych lokatach bankowych, z kapitalizacją na koniec okresu i koniecznością uiszczenia 19-procentowego podatku Belki.

Minimalną kwotę lokaty ustanowiono na poziomie 1 000 złotych, natomiast maksymalna na poziomie 14 000 złotych. Ilość lokat, jakie może założyć jeden klient jest nieograniczona, dzięki czemu zdeponować można dowolna kwotę. Okres lokaty wynosi 6 miesięcy – wycofanie środków przed upływem tego terminu wiąże się z utrata należnych odsetek. Zaletą lokaty jest również fakt, iż założyć ja można przez Internet, oszczędzając sobie tym samym wiele czasu. Idea Bank w przeciwieństwie do wielu innych banków nie wymaga od potencjalnych klientów nie wymaga konieczności posiadania ani tez zakładania rachunku osobistego. Szczegóły promocji dostępne są na oficjalnej stronie banku.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked