Lokata Gwarantowana również w FM Banku

FMBank logo
FMBank

Lokata Gwarantowany Zysk FM Banku to produkt stworzony z myślą o wszystkich klientach, którzy nie są zainteresowani krótkoterminowymi depozytami i jednocześnie nie chcieliby, by w wyniku zmian w ordynacji podatkowej, które wchodzą w życie z dniem 31 marca 2012, wielkość ich zysków z lokaty uległa zmianie. Jakie warunki proponuje FM Bank w ramach swojego nowego produktu?

Lokata  Gwarantowany Zysk to depozyt, który możemy założyć na okres sześciu bądź dwunastu miesięcy. W zależności od tego, który okres wybierzemy bank zaproponuje nam odmienne oprocentowanie. I tak w przypadku lokaty 6-miesiecznej wysokość oprocentowania wynosi 6,08 % netto. W momencie wejścia w życie zmian w ordynacji podatkowej FM Bank podniesie oprocentowanie do 7,51 % brutto, dzięki czemu zysk posiadacza lokaty nie ulegnie zmianie. Dokładnie ta sama obowiązuje w przypadku lokaty 12-miesiecznej. Decydując się na ten wariant liczyć możemy na 5,68 % do końca marca oraz 7,01 % po wprowadzeniu zmian w przepisach. Kapitalizacja następuje codziennie, dlatego też każdego dnia kwota lokaty ulega zwiększeniu – po 31 marca zasady kapitalizacji również nie ulegają zmianie.

Minimalna kwota depozytu wynosi 3 000 złotych, natomiast maksymalna zaledwie 10 000 złotych. FM Bank dopuszcza możliwość posiadania 10 Lokat Gwarantowany Zysk, co pozwala na maksymalna inwestycję w kwocie 100 000 złotych. Depozyt ten nie jest odnawialny, a czas jego obecności w ofercie nie jest z góry określony. Lokata dostępna jest od 10 stycznia bieżącego roku i oferowana będzie aż do odwołania. Jej zaletą poza stosunkowo atrakcyjnym oprocentowaniem oraz korzystna dla klienta konstrukcją jest brak konieczności zakładania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w FM Banku.

By stać się posiadaczem Lokaty Gwarantowany Zysk wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową FM Banku i znaleźć odpowiedni wniosek online. Ponadto dostępny jest tam szczegółowy regulamin produktu, z którym warto się zapoznać jeszcze przed podjęciem decyzji o złożeniu depozytu.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked