Lokata Gorąca w Banku Millenium

Bank Millenium logo
Bank Millenium

Przed zbliżającym się comiesięcznym porównaniem lokat, banki przedstawiają coraz korzystniejsze promocyjne oferty, które pozwolą wspiąć się na czołowe miejsca i zgarnąć potężny kapitał zainteresowanych klientów. Bank Millenium przygotował produkt Lokata Gorąca, która oferuje maksymalne udogodnienia oraz bardzo wysokie oprocentowanie. Depozyt może trwać 2,3 lub 4 miesiące, w zależności od wyboru inwestora, a w każdym z wariantów deklasuje konkurencję.

Największym wabikiem na klientów poszukujących możliwości bezpiecznego ulokowania kapitału, jest oferowane przez Bank Millenium oprocentowanie. Lokata Gorąca daje zarobić, niezależnie od wybranej długości trwania depozytu – 4,86% w skali roku. Osiągnięte zarobki w całości trafią do portfela klienta, ponieważ dzienna kapitalizacja odsetek pozwala ominąć wysoki podatek Belki.


Narastające co 24 godziny odsetki mogą zwiększać deponowany kapitał lub wędrować bezpośrednio na rachunek osobisty inwestora. Jednym z podstawowych wymogów potrzebnych do założenia Lokaty Gorącej, jest posiadanie (ewentualnie założenie) konta w Millenium Banku.

Oprocentowanie 4,86% z dzienną kapitalizacją obowiązuje dla wszystkich wariantów promocyjnej lokaty: 2, 3 i 4-miesięcznej. Co trochę zadziwiające, każdy klient może założyć tylko jeden depozyt w danym okresie trwania. Pewnie dla wielu osób będzie to sporym ograniczeniem, tym bardziej że maksymalnie na Lokacie Gorącej można zainwestować 18 tysięcy złotych. Ukłonem w stronę mniej zamożnych inwestorów jest minimalny próg, ustalony przez Bank Millenium na 1 000 złotych.

Lokata Gorąca w Banku Millenium pozwoliła placówce nie tylko pokonać konkurencję pod względem wysokości oprocentowania krótkoterminowych inwestycji, ale również nieco obniżyła wymagania stawiane przez klientami. Teraz mogą oni rozpocząć oszczędzanie z tysiącem złotych, a w razie nagłej sytuacji osobistej, przerwać lokatę bez utraty wszystkich naliczonych już odsetek.

Promocyjny depozyt jest dostępny we wszystkich placówkach Millenium Banku. Niestety Lokaty Gorącej nie można założyć przez Internet.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked