Lokata 50-dniowa w Credit Agricole

Credit Agricole logo
Credit Agricole

Credit Agricole, który funkcjonuje na polskim rynku od niedawna niestety nie zaskoczył zbyt pozytywnie swoją ofertą produktów depozytowych. Bez wątpienia oferowane przez bank lokaty nie należą do najbardziej atrakcyjnych, które aktualnie oferowane są na rynku. By nieco uatrakcyjnić swoją ofertę bank zdecydował się na zaoferowanie klientom zupełnie nowego depozytu dającego szansę na wykorzystanie ostatnich dni, kiedy jeszcze uniknięcie podatku od zysków kapitałowych jest możliwe.

Decydując się na skorzystanie z tego depozytu liczyć można na 7,00 % – naturalnie jest to oprocentowanie brutto, zysk netto klienta, który zdecyduje się na założenie lokaty w Credit Agricole to 5,67 %. Podobnie jak w przypadku innych produktów oszczędnościowych bank dopuszcza możliwość podniesieni procentowania o 0,1 punktu procentowego w przypadku zakładania lokaty za pośrednictwem systemu bankowości internetowej lub systemu telefonicznego CA24.  Objęta promocją lokata zakładana jest na okres 50 dni. Minimalna kwota depozytu wymagana przez bank to 1 000 złotych, natomiast maksymalna wynosi 10 000 złotych. Możliwe jest założenie jedynie 15 promocyjnych lokat 50-dniowych, dlatego też maksymalna łączna kwota inwestycji to 150 000 złotych.

By stać się posiadaczem lokaty 50-dniowej w Credit Agricole niezbędne jest posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Klienci, którzy posiadają taki rachunek mogą lokatę założyć bezpośrednio za pomocą serwisu internetowego CA24. Jeśli nie jesteśmy w posiadaniu takiego konta będziemy musieli je założyć i dopiero po uruchomieniu rachunku złożyć dyspozycje założenia lokaty. Naturalnie lokatę założyć można także w jednej z ponad 250 placówek banku oraz za pomocą wspomnianego już wcześniej systemu telefonicznego. Szczegółowy regulamin lokaty, adresy placówek bankowych oraz informacja o dostępnych w ofercie rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Credit Agricole.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked