Lokata 5-miesięczna w Santander Banku na 6,08%

Santander Bank logo
Santander Bank

Na rynku depozytów bankowych oferta lokat przygotowana przez Santander Bank prezentuje się dość interesująco. Deponując swoje środki w produktach oszczędnościowych dostępnych aktualnie w ofercie zarobimy w zależności od wybranego okresu trwania lokaty od 4,50 % do 6,08 %. Na najwyższe oprocentowanie wynoszące nieco ponad 6 % liczyć mogą klienci, którzy zdecydują się skorzystać z trwającej właśnie promocji w Santander Bank.

5-miesięczna Lokata Doskonała to lokata z codzienną kapitalizacją odsetek, która pozwala zarobić aż 6,08 %. Zysk osiągany z takiej lokaty jest porównywalny z zyskiem z lokaty tradycyjnej, której oprocentowanie musiałoby wynosić aż 7,60 %! Tak wysokie oprocentowanie oferowane jest wyłącznie w ramach trwającej właśnie promocji. By móc z niej skorzystać należy zdeponować na lokacie nowe środki, stanowiące nadwyżkę ponad saldo rachunków klienta w dniu 16 października 2011 roku. Jest to jedyny promocyjny warunek stawiany przez Santander Bank.


Minimalna kwota lokaty wynosi już 1 000 złotych, dlatego też lokata powinna zainwestować posiadaczy niewielkiego kapitału jak i tych, którzy dysponują znacznie większymi środkami (bank dopuszcza posiadania aż 14 tego typu depozytów). Do szeregu zalet lokaty zaliczyć można również brak prowizji i opłat za założenie i prowadzenie oraz możliwość automatycznego odnawiania się lokaty po upływie terminu jej zapadalności.

By stać się posiadaczem Lokaty Doskonałej w Santander Bank wystarczy odwiedzić jedną z wielu placówek banku. Wykaz wszystkich oddziałów oraz szczegółowy regulamin promocji znaleźć można na oficjalnej stronie Santander Bank.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked