Bank Millenium – Lokata Codzienny Zysk na 5%

Bank Millenium logo
Bank Millenium

Lokata Codzienny Zysk w Banku Millenium jest kolejnym z produktów omijających „podatek Belki”. Dzięki dziennej kapitalizacji, odsetki z jednej kapitalizacji wynoszą mniej niż 2,49zł, a z kolei podatek wynosi mniej niż 50gr, co skutkuje zaokrągleniem go wg ordynacji podatkowej do 0zł. Ponadto lokata charakteryzuje się pięcioma różnymi terminami do wyboru, ze stałym oprocentowaniem 4,05%.

 

Uwaga!
Ta oferta jest już nieaktualna. Tutaj znajdziesz aktualną ofertę Banku Millenium.
Zachęcamy szczególnie do przeczytania wpisu o Aukcjach Lokat w Banku Millenium!

Tutaj z kolei znajdziesz aktualne zestawienie najkorzystniejszych lokat ze wszystkich banków.

Wielkość wpłaty

Najmniejsza suma jaką możemy umieścić na lokacie wynosi 1000zł, natomiast największa wynosi 20000zł. Jedna osoba może założyć maksymalnie 5 lokat, z zastrzeżeniem, iż każda z tych lokat musi mieć inny okres (3, 4, 5, 6 i 12 miesięczny).

Okres lokaty i oprocentowanie

Do wyboru mamy 5 okresów: 3, 4, 5, 6 i 12 miesięczny. Oprocentowanie jest stałe przez cały okres umowy i wynosi 4,05%, co odpowiada oprocentowaniu 5% na zwykłej lokacie (omijamy ww. „podatek Belki”).

Zerwanie lokaty

W przypadku zerwania lokaty przed czasem, bank wypłaca odsetki, ale pobiera opłatę, którą można obliczyć ze wzoru:

Wpłacona kwota lokaty x 0,011% x liczba dni, przez którą Posiadacz rachunku deponował środki na lokacie

Inne

Każdy zakładający Lokatę Codzienny Zysk ma możliwość wybory miejsca, gdzie będą wypłacane należne odsetki – czy to będzie rachunek bankowy, czy będą one zasilały lokatę. Lokatę Codzienny Zysk można założyć w każdym oddziale banku.

Zapoznaj się ze świeżymi ofertami lokat w Banku Millenium.

Zobacz nasze aktualne porównanie lokat bankowych.

1 Comments

  1. mareksays:

    Jestem klientem tego banku od ośmiu lat, co się zmieniło w nim na gorsze, to że ludzie obsługiwani są przez młodych ludzi, którzy na ważniejsze pytania nie znają odpowiedzi. Czasami muszę coś osobiście w banku załatwić, i jak widzę tych młodych nie pozbieranych ludzi, którzy są w wieku mojej córki, ta najchętniej bym zrezygnował z tego banku ale szkoda mi ich…Osobiście nie polecam tego banku.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked