6% w FM Banku na lokacie dwuletniej

FM Bank logo
FM Bank

Zainteresowani depozytami terminowymi znowu mogą poczuć się rozpieszczani. FM Bank podwyższył bowiem oprocentowania swoich lokat, prezentując jedną z lepszych ofert na rynku. Dzięki temu w ciągu dwóch lat można pomnożyć swój kapitał nawet o 6 procent w skali roku!

Zmiana oprocentowania dotyczy jednak nie tylko 24-miesięcznej lokaty. Również pozostałe depozyty oferowane przez FM Bank stały się bardziej atrakcyjne dla klientów. Zarówno dla indywidualnych, jak i przedsiębiorców, bowiem każdy może skorzystać z podwyższonego oprocentowania.


Nowa oferta dotyczy wyłącznie lokat standardowych i obowiązuje od 17 lutego 2011 roku włącznie. Słowo „standardowa” nie wyklucza jednak dziennej kapitalizacji odsetek, dzięki czemu zyski z inwestycji są jeszcze wyższe, ponieważ omija je konieczność opodatkowania. Proponowane przez FM Bank liczby stają się więc bardzo atrakcyjne.

W ciągu pół roku możemy pomnożyć swój kapitał o 4,55 procenta (wcześniej 4,5). To jeszcze nie jest wymarzona stopa zwrotu, ale 5,6% (dotychczas 5,45) w ciągu 12 miesięcy może przyciągnąć wielu inwestorów do FM Banku. Zdecydowanie najlepiej prezentuje się najdłuższa, dwuletnia, forma depozytu. Tutaj można zarobić już niemałe kwoty, bowiem oprocentowanie wynosi aż 6 procent w skali roku! Wcześniej było to 5,6%, więc podwyżka okazuje się całkiem pokaźna.

Nie należy zapominać, że proponowane 6 procent dotyczy lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek. Zwrot kapitału będzie więc całkiem pokaźny. Inwestycje można rozpocząć tylko w jednej walucie – polskich złotych. Nie ma możliwości depozytu w zagranicznych walutach.

Założenie nowej lokaty FM Banku jest całkiem proste. Można tego dokonać w pełni mobilnie – za pomocą Internetu lub telefonu, albo w sposób tradycyjny, odwiedzając najbliższy oddział placówki. Ułatwione zadanie mają posiadacze rachunku osobistego w FM Banku z dostępem do internetowej obsługi, bowiem założenie depozytu trwa zaledwie kilkanaście sekund. Wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę i gotowe.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked