Nowość – Lokata z Bonusem w Kredyt Banku

Kredyt Bank logo
Kredyt Bank

Najnowszym depozytem dostępnym w ofercie Kredyt Banu jest Lokata z Bonusem , która kusi stosunkowo wysokim oprocentowaniem i zachęca do przelewania miesięcznego wynagrodzenia na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w banku. Ile można zarobić decydując się na skorzystanie z oferty?

Lokata z Bonusem to tradycyjny sześciomiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 5,00 % oraz możliwością uzyskania bonusu w postaci 0,50 % w przypadku zdecydowania się na założenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Kredyt Banku. Samo założenie konta nie gwarantuje uzyskania premii. Warunkiem jest wpływanie na konto przez przynajmniej 4 miesiące trwania lokaty wynagrodzenia w kwocie ponad 2 000 złotych. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, iż w ofercie Kredyt Banku dostępne jest atrakcyjne konto z oprocentowaniem wynoszącym 7,00 % (dla kwot do 3 000 złotych) co gwarantuje podwójne korzyści.

Minimalna kwota niezbędna do założenia depozytu to zaledwie 1 000 znaków. Zaleta produktu jest również fakt, iż bank nie stawia jakichkolwiek ograniczeń co do maksymalnej kwoty inwestycji. Każdy klient może założyć tylko jeden taki depozyt. W przypadku chęci odnowienia lokaty na analogiczny okres zostanie ona odnowiona jako Lokata Constans.  By stać się jej posiadaczem należy odwiedzić jedną z placówek Kredyt Banku. Należy się jednak pospieszyć, gdyż będzie ona dostępna w ofercie jedynie do 14 maja bieżącego roku. Szczegółowy regulamin produktu oraz adresu placówek banku znaleźć można na jego oficjalnej stronie internetowej.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked