Lokata z premią w Kredyt Banku na 6,5%

Kredyt Bank logo
Kredyt Bank

Oferta produktów depozytowych Kredyt banku nie była do niedawna szczególnie interesująca i atrakcyjna dla klientów zainteresowanych zdeponowaniem swoich oszczędności, jednak w ostatnim czasie się to zmieniło, bowiem w ofercie pojawiła się szeroko reklamowana w mediach Lokata z premią. Jakie są najważniejsze zalety nowego depozytu Kredyt Banku?

Lokata z premią to 6-miesieczny depozyt z kapitalizacją na koniec okresu. W ramach trwającej aktualnie promocji oprocentowanie nowych środków wynosi aż 6,50 %, co w porównaniu ze standardowym oprocentowaniem (5,00 %) jest wyraźnie korzystniejsze. Nie jest to wszystko, co proponuje Kredyt Bank. Jeżeli zostaniemy posiadaczami konta osobistego z oferty banku i przez najbliższe 4 miesiące wpływać na nie będzie kwota powyżej 2 000 złotych bank zaoferuje nam premię – oprocentowanie zwiększone o 0,2 %. Minimalna kwota lokaty wynosi zaledwie 1 000 złotych, dlatego zdeponowanie nawet niewielkiej kwoty nie stanowi najmniejszego problemu. Podobnie jest w przypadku dużych kwot – bank nie stosuje jakichkolwiek limitów co do maksymalnej wielkości inwestycji. Warto jednak pamiętać, iż promocyjne oprocentowanie dotyczy wyłącznie jednej lokaty. Zaletami produktu są ponadto możliwość ustanowienia automatycznej odnawialności oraz brak konieczności zakładania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Kredyt Banku.

Decydując się na odnowienie lokaty musimy się liczyć z faktem, iż warunki będą nieco inne, a dokładniej rzecz ujmując zgodne z warunkami oferowanymi w dniu odnowienia na 6-miesiecnzje lokacie Constans. Nieco inaczej wygląda sytuacja w przypadku zerwania lokaty przed terminem. W takiej sytuacji oprocentowanie obniżane jest do wysokości 50 % oprocentowania rachunku Ekstrakonto obowiązującego w dniu zerwania lokaty. Szczegółowy regulamin produktu oraz dodatkowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Kredyt Banku.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked