Nowa e-lokata w Invest Banku

Invest Bank logo
Invest Bank

Nowa e-lokata, która niedawno pojawiła się w ofercie Invest Banku to lokata internetowa, której założenie jest niezwykle proste i szybkie, a proponowane oprocentowanie depozytu stosunkowo wysokie.  W porównaniu z wieloma innymi lokatami dostępnymi obecnie na rynku nie jest to zbyt interesujący produkt, jednakże wygoda uruchamiania takiej lokaty oraz zróżnicowane okresy jej trwania nieco rekompensują wszelkie wady.

Decydując się na założenie lokaty internetowej w Invest Banku możemy wybrać jeden z sześciu okresów – 7 dni, 14 dni, 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy oraz 12 miesięcy. Wysokość oprocentowania dla każdego z tych okresów wynosi odpowiednio: 2,1 %, 3,1 %, 3,5 %, 4,5 %, 4,7 %, 5,0 %. Oprocentowanie szczególnie dłuższych okresów jest dość atrakcyjne. Prócz tego atutami produktu są niska minimalna kwota lokaty ustanowiona na poziomie 1 000 złotych oraz brak konieczności wizyty w oddziale banku. E-lokatę zakłada się bowiem za pośrednictwem Internetu. W tym celu konieczne jest wypełnienie odpowiedniego wniosku, który znaleźć można na stronie internetowej Invest Banku.


Kapitalizacja odsetek na lokacie internetowej następuje na zakończenie okresu deponowania środków. Należne odsetki są automatycznie przelewane na konto, z którego dokonano wpłaty na lokatę i które podane zostało we wniosku o złożenie depozytu. Dla wygody klientów e-lokata jest automatycznie odnawiana na analogicznych warunkach. Więcej szczegółów dotyczących produktu znaleźć można na stronie internetowej Invest Banku.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked