Lokata z Kuponem w Idea Banku teraz na 8%

Idea Bank logo
Idea Bank

Lokata z Kuponem oferowana przez Idea Bank jest dobrze znana osobom poszukującym atrakcyjnych depozytów bankowych, gdyż w ofercie banku pojawiła się właśnie jej szósta edycja. To, co charakteryzuje lokatę, to przede wszystkim konkurencyjne, promocyjne oprocentowanie oraz krótki czas obecności w ofercie. Na jakie warunki liczyć można tym razem?

Lokata z Kuponem VI to dwumiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym aż 8,00 % w skali roku. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych, o ile nie najatrakcyjniejsza lokata dostępna aktualnie na rynku. Warto dodać, iż nie jest ona oferowana jak wiele innych lokat w Idea Banku jedynie przez kilka dni, lecz do odwołania. Bardzo atrakcyjne oprocentowanie jest niewątpliwie ogromną zaletą lokaty, jednak ma ona również bardzo istotną wadę, a mianowicie kapitałowe ograniczenia. Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 złotych, natomiast maksymalna zaledwie 10 000 złotych. Bank dopuszcza posiadanie tylko jednego takiego depozytu, dlatego też zainwestowanie większych środków nie jest możliwe.

Z założenia Lokata Z Kuponem VI jest lokata odnawialną, jednak w każdym momencie jej trwania istnieje możliwość zmiany tego parametru. Przedłużenie lokaty odbędzie się jednak na innych warunkach, niż oferowana w promocji, a dokładniej rzecz ujmując na warunkach przewidzianych dla Lokaty Standardowej zakładanej na analogiczny okres obowiązujących w dniu odnowienia. Zerwanie lokaty przed upływem zapisanego w umowie okresu wiąże się z utratą całości należnych odsetek. Szczegółowy regulamin produktu oraz instrukcja dotycząca zakładania lokaty za pośrednictwem Internetu dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Idea Banku.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked