Lokata z Kuponem na 9% w Idea Banku

Idea Bank logo
Idea Bank

Klienci zainteresowani wysokim oprocentowanie na krótkoterminowych depozytach bankowych z pewnością ucieszy fakt pojawienia się w ofercie Idea Banku siódmej edycji Lokaty z Kuponem, na której zarobić można aż 9,00 %. Tak atrakcyjnego depozytu próżno szukać w ofertach innych banków. Jakie warunki należy spełnić, by móc skorzystać z atrakcyjnie oprocentowanego depozytu?

Wbrew pozorom wymagania stawiane przez bank nie są duże. Lokata z Kuponem VII to miesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 9,00 % w skali roku. Minimalna kwota pozwalająca na jego założenie to zaledwie 1 000 złotych. Niestety górny limit również nie jest zbyt wysoki, gdyż wynosi jedynie 10 000 złotych. Poza krótkim okresem i atrakcyjnym oprocentowaniem zaletą lokaty jest również brak konieczności posiadania ani też zakładania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Idea Banku. Do wad zaliczyć można możliwość posiadania tylko jednej takiej lokaty oraz brak możliwości założenia lokaty za pośrednictwem Internetu (produkt dostępny jest jedynie w oddziałach banku).

Z założenia Lokata z Kuponem VII jest odnawialna, jednak parametr ten uzależniony jest od życzenia klienta. W przypadku chęci odnowienia depozyty trzeba liczyć się z faktem, iż warunki, jakie zaproponuje nam bank nie będą już tak atrakcyjne (zgodne z warunkami przewidzianymi dla Lokaty Standardowej obowiązującymi w dniu odnowienia). W przypadku zerwania lokaty przed upływem zapisanego w umowie okresu wszelkie należne odsetki przepadają. Lokata z Kuponem VII oferowana jest w ramach promocji, która potrwa do odwołania, dlatego warto się pospieszyć. Szczegółowy regulamin produktu oraz listę placówek banku znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Idea Banku.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked