Lokata Solidna w Idea Banku

Idea Bank logo
Idea Bank

Dostępna jeszcze kilka dni temu w ofercie Idea Banku Lokata Ekspresowa ustąpiła właśnie miejsca kolejnemu depozytowi, który oferuje jeszcze bardziej atrakcyjne warunki. Podobnie jak poprzedniczka nowa lokata będzie dostępna w ofercie jedynie przez ściśle określony czas, a dokładniej rzecz ujmują do 22 kwietnia bieżącego roku. Na jakie warunki liczyć mogą klienci, którzy zdecydują się skorzystać z oferty?

Lokata Solidna , bo o niej mowa, to 12-miesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 6,40 % w skali roku. Nie jest to najwyższe oprocentowanie spośród wszystkich dostępnych na rynku, jednak niewątpliwie jedno z najbardziej atrakcyjnych. Podobnie jak w przypadku innych lokat oferowanych przez Idea Bank minimalna kwota depozytu wynosi 1 000 złotych. Zawiedzeni nie będą również klienci, chcący zdeponować znacznie większa kwotę, gdyż górny limit inwestycji to 1 000 000 złotych. Nie zmieniły się również zasady przedłużania oraz zrywania lokaty. Lokata Solidna jest z założenia odnawialna, jednak warunki przedłużenia mogą się nieco różnic od tych aktualnych, bowiem będą zgodne z warunkami przewidzianymi dla rocznej Lokaty Standardowej obowiązujących w dniu odnowienia. Wycofanie środków przed upływem 12 miesięcy wiąże się z utratą całości należnych odsetek.

By stać się posiadaczem lokaty wystarczy odwiedzić oficjalna stronę internetową Idea Banku i znaleźć odpowiedni wniosek online. Po jego wypełnieniu otrzymamy potwierdzenie otwarcia rachunku wraz z dalszymi informacjami. Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z regulaminem oraz kartą produktu, gdzie zapisano najważniejsze dla klientów informacje.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked