Lokata na 100 dni teraz w ofercie Idea Banku

Idea Bank logo
Idea Bank

Kika dni temu Idea Bank zdecydował się włączyć do swojej oferty zupełnie nową lokatę – Lokatę  na 100 dni. Nie jest to co prawda najbardziej atrakcyjny depozyt dostępny obecnie w ofercie, jednak zdecydowanie najatrakcyjniejszy uwzględniając ograniczenia dotyczące maksymalnej kwoty inwestycji. Ile można zarobić zakładając Lokatę na 100 dni?

Lokata na 100 dni oferuje stałe oprocentowanie na poziomie 6,40 % z kapitalizacją na koniec okresu, a wiec po upływie 100 dni. Minimalna kwota inwestycje wynosi zaledwie 1 000 złotych. Górny limit ustalono na poziomie 1 000 000 złotych, dlatego też zainwestowanie większej kwoty nie stanowi najmniejszego problemu. Poza atrakcyjnym oprocentowaniem oraz wysokimi limitami zaletami depozytu są również – brak konieczności posiadania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Idea Banku oraz możliwość założenia dowolnej ilości takich lokat. Szybkie i wygodne jest również zakładanie lokaty – gdyż odbywa się ono za pośrednictwem Internetu i zajmuje zaledwie kilka minut.

Lokata na 100 dni zakładana jest automatycznie jako lokata odnawialna. Warunki jej odnowienia mogą się jednak nieco różnić od obecnych, bowiem przedłużenie następuje na analogiczny okres jedna na warunkach przewidzianych w dniu odnowienia dla Lokaty Standardowej zakładanej na okres 3 miesięcy. Wycofanie zainwestowanych środków przed upływem okresu zapadalności wiąże się z całkowitą utratą naliczonych odsetek. Szczegółowy regulamin oraz karta produktu dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Idea Banku.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked