Lokata Ekspresowa w ofercie Idea Banku

Idea Bank logo
Idea Bank

Oferta Idea Banku do niedawna była jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku, jednak obecnie nie prezentuje się ona tak korzystnie. Klientom indywidualnym oferowane są aktualnie trzy lokaty, których oprocentowanie waha się od 5,80 % do 7,50 %. Najnowszym produktem oszczędnościowym oferowanym przez Idea Bank jest Lokata Ekspresowa. Ile można zarobić decydując się na jej założenie?

Lokata Ekspresowa to 4-miesieczny depozyt, którego oprocentowanie wynosi 6,25 %. Jest to lokata standardowa ze stałym oprocentowaniem i z kapitalizacją na koniec okresu. Minimalna jej kwota wynosi 1 000 złotych, natomiast maksymalna ustanowiona jest na wysokim poziomie 1 000 000 złotych. Podobnie jak wszystkie inne lokaty oferowane przez Idea Bank tak i Lokatę Ekspresową założyć można za pośrednictwem Internetu. Z założenie depozyt jest odnawialny, jednak w każdym momencie jego trwania można dokonać zmiany w tej kwestii. W przypadku wyboru opcji automatycznego odnowienia się lokaty trzeba się liczyć z faktem, iż warunki, jakie po upływie 4 miesięcy zaproponuje bank mogą być nieco inne – zgodne z warunkami obowiązującymi w dniu odnowienia przewidzianymi dla Lokaty Standardowej zakładanej na okres 3 miesięcy. W momencie zerwania lokaty przez upływem przewidzianego w umowie okresu wszystkie należne odsetki zostaną utracone.

Szczegółowy regulamin produktu oraz internetowy wniosek pozwalający na założenie lokaty dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Idea Banku. Znajdziemy tam również szczegółowe instrukcje dotyczące zakładania depozytu za pośrednictwem Internetu. Warto się pospieszyć, bowiem produkt dostępny będzie w ofercie jedynie do 18 kwietnia bieżącego roku.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked