Obniżka na Lokacie Codziennej w Getin Banku

Getin Bank logo
Getin Bank

Getin Bank oraz jego internetowa platforma Getin Online od kilku miesięcy nieustannie zaskakiwały klientów coraz to nowymi i jeszcze bardziej atrakcyjnymi lokatami, dzięki którym w niemalże każdym rankingu najkorzystniejszych depozytów zajmowały czołowe pozycje. Kilka dni temu bank zdecydował się na zupełnie niespodziewany krok, a mianowicie zdecydował się obniżyć oprocentowanie Lokaty Codziennej oferowanej przez Getin Online.

Lokata Codzienna to lokata z codzienną kapitalizacją odsetek, na której do niedawna zarobić można było w zależności od wybranego wariantu od 4,23 % do 5,18 %. Obecnie proponowane warunki są znacznie mniej korzystnie, a nasze maksymalne zarobki sięgną co najwyżej 4,90 %. Decydując się na złożenie depozytu na okres 3 miesięcy zarobimy 4,03 % (do niedawna 4,23 %). W przypadku okresu dwukrotnie dłuższego 4,21 % (do niedawna 4,41 %). Deponując środki na okres jednego roku będziemy mogli zarobić 4,40 % (do niedawna 4,74 %), natomiast na okres dwóch lat 4,90 % (do niedawna 5,18 %).


Pozostałe parametry Lokaty Codziennej nie zostały zmienione. Minimalna kwota depozytu nadal wynosi 1 000 złotych, a maksymalna 15 000 złotych. Bank dopuszcza możliwość założenia dowolnej liczby lokat, dzięki czemu zdeponowanie znacznych kwot nie stanowi najmniejszego problemu. Wybierając okres, na jaki chcemy zamrozić nasze oszczędności powinniśmy się dobrze zastanowić, bowiem wycofanie środków przed terminem wiąże się z utrata całości naliczonych odsetek. Lokata zakładana jest za pomocą specjalnego wniosku online.

Szczegółowy regulamin oraz dodatkowe informacje na temat Lokaty codziennej znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej Getin Online.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked