Nowa Top Lokata w Getin Banku

Getin Bank logo
Getin Bank

Osoby poszukujące krótkoterminowego depozytu o atrakcyjnym oprocentowaniu powinny zainteresować się ofertą Getin Online, gdzie pojawiła się właśnie Top Lokata. Jest to już kolejny produkt oszczędnościowy, jaki bank zdecydował się włączyć do swojej oferty na przestrzeni kilku ostatnich tygodni. Jakie warunki oferuje Top Lokata?

Top Lokata to 3-miesięczny, kapitalizowany każdego dnia depozyt z oprocentowaniem netto wynoszącym 6,03 %. Tak wysoki procent niewątpliwie sprawia, iż lokata Getin Online jest już jedną z najatrakcyjniejszych dostępnych aktualnie w ofertach bankowych produktów oszczędnościowych w kategorii depozytów trzymiesięcznych. Oprocentowanie tradycyjnej lokaty porównywalne z proponowanym na Top Lokacie wynosi aż 7,5 %. By stać się posiadaczem tak korzystnej lokaty należy dysponować wolnym 1 000 złotych, który stanowi minimalną kwotę inwestycji. Górną granicę depozyty ze względu na konstrukcję pozwalająca na uniknięcie podatku ustanowiono na poziomie 14 000 złotych.

Pozostałe cechy produktu zgodne są z cechami wielu innych lokat dostępnych w ofercie Getin Online. Lokata zakładana jest za pośrednictwem Internetu.  Ponadto bank nie wymaga posiadania ani też zakładania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego czy skorzystania z jakiegokolwiek dodatkowego produktu z oferty. O tym czy lokata będzie automatycznie odnowiona czy też nie decyduje klient w momencie wypełniania wniosku online. Decydując się na odnowienie musimy liczyć się z faktem, iż warunki jakie zaproponuje nam Getin Online będą nieco inne. Jeśli zamiast przedłużenia zmuszeni będziemy wycofać środki przed terminem zapadalności utracimy wszystkie naliczone dotychczas odsetki.

Aby założyć Top Lokatę w Getin Online należy wypełnić wniosek znajdujący się na stronie banku i stosować się do wszystkich zamieszczonych w instrukcji poleceń. Przed podjęciem decyzji warto dobrze zapoznać się z regulaminem i kartą produktu, które dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Getin Online.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked