Nowa Lokata na Start na 6,45% netto w Getin Online

Getin Bank logo
Getin Bank

Rozpoczęcie przygody z lokatami bankowymi w Getin Online jeszcze nigdy nie było tak atrakcyjne. Nowa Lokata na Start założona podczas trwania okresu promocyjnego gwarantuje oprocentowanie 6,45% w skali roku, z dzienną kapitalizacją odsetek, co odpowiada aż 8% na zwykłym depozycie. Dotychczas żadnej bank nie oferował takich warunków dla 2-miesięcznego okresu oszczędzania. Warto pamiętać, że Lokata na Start jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów Getin Online.

Zachęcanie do oszczędzania na depozytach jest propagowane przez banki i doradców finansowych, ale nic nie może się równać z bezpośrednim wabikiem na klientów przygotowanym przez Getin Online. Zarobki gwarantowane nowym inwestorom są najwyższe na rynku, pozwalając zarobić przez dwa miesiące więcej, niż w niektórych konkurencyjnych bankach przez pół roku. Lokata na Start jest doskonałą propozycją dla nowicjuszy na polskim rynku depozytów, którzy następnie planują dalsze oszczędzanie (Getin Online proponuje przecież znakomite warunki na swoich pozostałych lokatach).


Promocyjny depozyt Getin cechuje się przede wszystkim łatwością przy zakładaniu oraz wysokimi zarobkami. Każdy nowy inwestor (tylko dla takich przewidziana jest Lokata na Start) otrzymuje gwarantowane oprocentowanie w wysokości 6,45% w skali roku. Dzienna kapitalizacja odsetek pozwala ominąć podatek Belki. Lokata na Start trwa dwa miesiące i po tym okresie dalsze oszczędzanie jest możliwe jedynie na innych produktach depozytowych Getin Online.

W porównaniu do starszej edycji lokaty dla nowych klientów, teraz każdy zainteresowany może założyć aż 10 promocyjnych depozytów. Minimalna wielkość jednego produktu to 500 złotych, natomiast maksymalna – 10 000 zł.

Lokata na Start jest dostępna wyłącznie w internetowym oddziale Getin Banku. Wystarczy podać swoje dane i przelać wybraną kwotę na wskazane konto. Promocyjne warunki przewidziano dla wszystkich klientów, którzy założą wniosek do 14 lipca bieżącego roku. Pieniądze muszą wpłynąć do Getin Online w ciągu 14 dni od dnia wypełnienia formularza w systemie bankowości elektronicznej.

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked