Nowa Lokata Be Green w Getin Online

Getin Bank logo
Getin Bank

Lokata Be Green to kolejna lokata w ofercie banku, które limitowana jest czasowo do zaledwie kilku dni. Nie licząc Lokaty na start, która przeznaczona jest dla nowych klientów i pozwala na zdeponowanie stosunkowo niewielkiej kwoty nowy depozyt jest najbardziej atrakcyjnym spośród wszystkich dostępnych obecnie w ofercie. Na jakie warunki liczyć mogą klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty?

Lokata Be Green to czteromiesięczny depozyt z oprocentowaniem wynoszącym 6,25 %. Dokładnie takie same warunki jak Getin Online proponuje na Lokacie Ekspresowej Idea Bank, z tym że jego oferta obowiązuje jedynie do 18 kwietnia bieżącego roku, natomiast Lokata Be Green dostępna będzie w ofercie dwa dni dłużej – do 20 kwietnia bieżącego roku. Minimalna kwota lokaty to standardowo 1 000 złotych, z kolei maksymalna to 1 000 000 złotych. Ustanowienie maksymalnej kwoty na tak wysokim poziomie z pewnością ucieszy klientów, którzy planują zdeponowanie na lokacie znacznej kwoty. Lokata Be Green automatycznie zakładana jest jako lokata odnawialna, jednak w każdej chwili istnieje możliwość dokonania zmiany tego parametru. Ewentualne odnowienie następuje nie na takich samych warunkach, lecz na warunkach przewidzianych dla lokaty Standardowej zakładanej na okres 3 miesięcy. Zerwanie lokaty przed upływem okresu zapadalności, a wiec czterech miesięcy wiąże się z całkowitą utratą należnych odsetek, dlatego warto dobrze się zastanowić.

Założenie lokaty Be Green jest niezwykle proste i szybkie, gdyż odbywa się za pośrednictwem Internetu. Cała procedura zajmuje zaledwie kilka minut. Atutem jest również fakt, iż bank nie wymaga zakładania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Szczegółowy regulamin produktu oraz instrukcja dotycząca zakładania lokaty dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Getin Online.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked