Lokata Zyskowna w Getin Online teraz na 6,6%

Getin Bank logo
Getin Bank

W ofercie Getin Banku znaleźć można kilka produktów depozytowych, które proponują zysk w wysokości przynajmniej 6,00 % brutto, jednak to Lokata Zyskowna zasługuje na miano najbardziej atrakcyjnej. Jakich warunków oczekiwać mogą klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z produktu?

Lokata Zyskowna to tradycyjny, sześciomiesięczny depozyt, którego oprocentowanie wynosi 6,60 %. Atrakcyjne oprocentowanie oferowane jest w ramach promocji, która rozpoczęła się z dniem 8 września bieżącego roku i potrwa do odwołania. Jak nietrudno się domyślić konkurencyjne warunki wymagają spełniania dodatkowych warunków – dotyczą one jednak tylko dotychczasowych klientów banku. By móc założyć Lokatę Zyskowną należy zdeponować w banku tak zwane nowe środki, a więc środki stanowiące nadwyżkę ponad saldo na dzień 5 września bieżącego roku. Wobec nowych klientów bank nie stosuje dodatkowych warunków.

Minimalna kwota lokaty ustanowiona została na poziomie 500 złotych. Górny limit inwestycji nie został ustalony, dlatego też zdeponowanie dużej kwoty nie stanowi najmniejszego problemu i nie wymaga dzielenia na kilka depozytów. Z założenia Lokata Zyskowna jest depozytem odnawialnym, jednak warunki jej przedłużenia nie będą już tak atrakcyjne – zgodnie z regulaminowym zapisem zostanie ona odnowiona na dokładnie taki sam okres, jednak na warunkach przewidzianych w dniu odnowienia dla Lokaty Standardowej (na dzień dzisiejszy jej oprocentowanie wynosi tylko 4,00 %).

Uruchomienie lokaty jest niezwykle proste i nie wymaga poświecenia zbyt dużej ilości czasu. Założyć ją można zarówno w oddziałach banku jak i za pośrednictwem bankowości telefonicznej. Regulamin promocji oraz wszelkie dodatkowe instrukcje znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej banku.

 

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked