Lokata Zimowa w Getin Banku

Getin Bank logo
Getin Bank

Oferta depozytowa Getin Banku została ostatnio wzbogacona o kolejny produkt, który z pewnością zainteresuje klientów zainteresowanych krótkoterminowym depozytem. Lokata Zimowa, bo o niej mowa nie odbiega atrakcyjnością od pozostałych lokat dostępnych aktualnie w ofercie banku, jednak w swoim okresie zapadalności jest zdecydowanie najbardziej korzystna. Na jakie warunki możemy liczyć wybierając Lokatę Zimową?

Lokata Zimowa to 3-miesieczny depozyt z kapitalizacją na koniec okresu. To, co szczególnie istotne to fakt, iż lokata ta oferowana jest na warunkach promocyjnych i będzie dostępna w ofercie Getin banku jedynie do 24 lutego bieżącego roku. Warto się zatem spieszyć, gdyż czasu na jej założenie pozostało niewiele. Oprocentowanie lokaty wynosi 6,00 % w skali roku. Naturalnie jest to oprocentowanie brutto – od zysku będziemy musieli zapłacić wynoszący 19 % podatek Belki. Lepsze warunki spośród wszystkich depozytów dostępnych w ofercie banku oferuje tylko dwumiesięczna Lokata na start, której oprocentowanie jest wyższe o 0,50 %.

Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 złotych. Górny limit inwestycji nie został ustanowiony, co powinno ucieszyć osoby zainteresowane zdeponowaniem większej gotówki. Lokata z założenia jest lokatą automatycznie odnawianą, jednak po jej założeniu można to zmienić i otrzymać zainwestowane środki po trzech miesiącach. W przypadku chęci przedłużenia lokaty należy się liczyć z faktem, iż odnowiona ona zostanie na kolejne trzy miesiące na warunkach przewidzianych dla Lokaty Standardowej w dniu odnowienia (aktualnie jej oprocentowanie wynosi 5,85%). Warto dobrze przemyśleć swoją decyzję, bowiem w przypadku zerwania lokaty przed jej zakończeniem klient utraci wszystkie należne odsetki.

Założenie Lokaty Zimowej jest niezwykle szybki i wygodne, gdyż odbywa się za pośrednictwem Internetu. Szczegółowa instrukcja zakładania lokaty jak i jej regulamin dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Getin Banku.

 

3 Comments

  1. Your hotseny is like a beacon

  2. 2012 was…a year. That’s about as nice of a thing I can say about that. But I’m glad to have become friends with you in it! Here’s to 2013 being a much BETTER year, for everyone! Happy new year!

  3. Cie cie.. Pilar.. How sweet..Galih ntar ucapan terima kasihnya pake minta maaf yang tulus ya ke pilar.Bilang “sayang : aku cinta kamu” juga ga apa apa.. Ha ha aha..Terpesona oleh cerita kali ini.. *peluk Fla #lirik siapa ya( takut ada yang cemburu) hehe..

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked