Lokata Wspólna w Getin Banku

Getin Bank logo
Getin Bank

Grupowe zakupy wybranych produktów robią prawdziwą furorę w Internecie, ale dotychczas nikt nie próbował wykorzystać takiego sposobu dystrybucji usług bankowych. Lokata Wspólna w Getin Bank, w zależności od ilości zainteresowanych, pozwoli zarobić inwestorom od 5,23% (1-10 000 klientów), do nawet 5,63% (powyżej 100 000 klientów).

Oryginalny sposób sprzedaży swoich produktów Getin pokazywał już od dawna, chociażby przez okolicznościowe oferty lokat. Ale grupowej sprzedaży jeszcze nie widzieliśmy. Internauci są kuszeni przez reklamy do zakładania Lokaty Wspólnej, bo im więcej chętnych się znajdzie, tym wyższe wszyscy osiągną zarobki. Licznik bije od 16 do 20 maja bieżącego roku.


Gwarantowane oprocentowanie Lokaty Wspólnej to 5,23% w skali roku z dzienną kapitalizacją odsetek. Czas trwania promocyjnego depozytu wynosi 3 miesiące. Już tutaj możemy mówić o atrakcyjnych zarobkach, ale zabawa tak naprawdę dopiero się zaczyna. Im więcej lokat zostanie założonych, tym oprocentowanie będzie wyższe. Jeśli uda się zachęcić ponad 100 000 tysięcy inwestorów, wyniesie ono aż 5,63%!

Potencjalna liczba klientów jest ogromna, ponieważ minimalny kapitał wymagany do założenia Lokaty Wspólnej wynosi jedynie 1000 złotych. Maksymalnie można natomiast zainwestować 100 000 zł, podzielone na 7 lokat. Licznik na Getin Online nabije wtedy siedem „oczek”.

Bezpieczeństwo inwestycji jest oczywiście gwarantowane przez BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny), ale niepokojący jest podpunkt regulaminu, mówiący o konieczności wpłacenia kapitału przez wszystkich uczestników promocji do dnia 20 maja. Tylko tacy inwestorzy zostaną wliczeni do ostatecznego wyniku.

Końcowe warunki zostaną ogłoszone przez Getin Bank 21 maja. Chodzi przede wszystkim o oprocentowanie, które może wynieść nawet 7% w porównaniu do tradycyjnego depozytu. Lokata Wspólna jest dostępna przez Getin Online, gdzie można na bieżąco śledzić liczbą aktualnych uczestników promocji (a tym samym osiągnięty próg oprocentowania).

Leave a comment

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked